Prejsť na hlavný obsah

RevitaLash

RevitaLash

RevitaLash® Cosmetics má vo svojom portfóliu produkty, ktoré prispievajú k posilneniu zdravia a prirodzenej krásy mihalníc, obočia a vlasov. Zameriavajú sa na zlepšenie stavu, obnovu a posilnenie týchto dôležitých súčastí ženskej krásy.

Značka RevitaLash® má od svojho vzniku stále sa rozširujúcu ponuku produktov od sér na mihalnice a obočie, vlasovú starostlivosť, kozmetické nástroje až po produkty líčenia očí.

Ku vzniku značky sa viaže dojemný príbeh lekára, ktorý sa rozhodol pomôcť svojej chorej žene. V roku 2006 vyvinul kalifornský očný lekár Michael Brinkenhoff ošetrujúce sérum na rast mihalníc a k jeho výrobe ho inšpirovala choroba manželky. Z tohto jediného originálneho výrobku vznikla celá kolekcia skrášľujúcej kozmetiky zameranej na oživenie prirodzenej krásy každej ženy.

RevitaLash® Cosmetics vzdáva hold odvahe a sile spoluzakladateľky Gayle Brinkenhoffovej a ženám po celom svete tým, že celoročne podporuje osvetové, výskumné a vzdelávacie iniciatívy v oblasti rakoviny prsníka. Časť z každého zárobku spoločnosti putuje na výskumy liečby rakoviny.

 Vyskúšajte ikonické sérum na rast mihalníc RevitaLash® Advanced Serum. Oceňovaný kondicionér na mihalnice zlepšuje vzhľad mihalníc, chráni ich pred lámaním a zároveň zlepšuje ich zdravie, pružnosť a pevnosť. Za zmienku samozrejme stojí aj riasenka RevitaLash Double-Ended Volume alebo sérum na obočie RevitaLash®.

celý text skryť text