Prejsť na hlavný obsah

Rituals

Rituals

Premeňte bežné každodenné činnosti a rutiny na kúzelné rituály plné pohody. Holandská značka Rituals prináša kozmetiku a vône, ktoré vám pomôžu navodiť pocit šťastia a spokojnosti spočívajúci v radostnom prežívaní prítomného okamihu.

 

Všetky produkty Rituals sú inšpirované autentickými východnými rituálmi – od každoročného vítania kvetov sakury v Japonsku až po rituál z parného kúpeľa hammam.
Zastaviť sa a premeniť obvyklú rutinu na príjemný okamih naplnený radosťou umožňuje kozmetika Rituals už od roku 2000, keď značku Rituals založil Raymond Cloosterman. Jeho víziou bolo vyrábať vysokokvalitné produkty na obohatenie tela a duše – od kozmetiky určenej na starostlivosť o telo a pleť po vonné sviečky a tyčinky, parfémy a produkty pre domácnosť. Všetky sú na prírodnej báze, obsahujú teda minimálne množstvo konzervantov a stabilizátorov z dôvodu trvanlivosti výrobkov. Väčšina je aj vhodná pre vegánov.
Objavte aj vy kozmetiku, vonné sviečky, tyčinky a parfémy Rituals. Užívajte si ich vône, ktoré vám nežne pohladia zmysly a umožnia vám užiť si chvíľu „tu a teraz“. Atmosféru autentických východných rituálov vám sprostredkujú napríklad rady Ritual Of Sakura, Ritual Of Ayurveda či Ritual of Mehr. Ak chcete pohodovú atmosféru vniesť aj do domácnosti alebo trebárs auta, vône do auta, sviečky Rituals alebo difuzéry Rituals sú pre vás to pravé. Pravidelnú kozmetickú rutinu potom na príjemný rituál premení sprchový gél Rituals či krém na ruky Rituals.

celý text skryť text