Roja Parfums Amber Aoud Crystalparfém unisex

Roja Parfums Amber Aoud Crystal parfém unisex 100 ml
Roja Parfums Amber Aoud Crystal parfém unisex 100 ml
parfém unisex 100 ml

Kód: ROJ0282 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Roja Parfums Amber Aoud Crystal

Amber Aoud Crystal je orientálna vôňa pre mužov a ženy britskej značky nikových (niche) parfumov Roja Parfums. Značka Roja Parfums ponúka od roku 2007 svojim zákazníkom celkom nové poňatie luxusu a sofistikovanosti v parfumérstve pre modernú dobu. Je pod záštitou jedného z najslávnejších návrhárov vôní vôbec, ktorého meno tiež hrdo nesie. Roja Dove je preslávený používaním tých najkvalitnejších dostupných ingrediencií, precíznosťou s nesmiernym dôrazom na detail a osobnou filozofiou uspokojiť sa len s tým najlepším. Prepychový, tajuplne zmyselný parfém Roja Parfums Amber Aoud Crystal je súčasne jemným a zmyselným poňatím orientálnej vône.

Drevo stromu aquilaria, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Túto skutočne kráľovskú ingredienciu, označovanú niekedy aj ako „drevo bohov“, spojil Roja Dove s ďalšími, v parfumérstve po tisícročia používanými surovinami zo Stredného východu, a stvoril tak vôňu plnú prepychovosti, atraktívnej tajuplnosti a zmyselnosti.

Roja Parfums Amber Aoud Crystal tak predstavuje spojenie vzácnych živíc s exotickým agarovým drevom v orientálnej, bohatej i jemnej, sladkej, pikantnej i hrejivej kompozícii. Vôňa parfému Amber Aoud Crystal sa v hlave otvára akordmi citróna, limetky a bergamotu. V kvetinovom srdci zavonia ruža stolistá, jazmín z Grasse, ylang-ylang a figa. Základ pozostáva z tónov agarového dreva, ambry, benzoinu (mierne kožovitej) brezy, dubového machu, koreňa kosatca, pačuli, pižma, santalového dreva, škorice a šafranu. Úvodné tóny sa pútavo prelínajú so zmyselným kvetinovým srdcom, korenisté akordy v základe dodávajú hrejivosť a šťavnatá figa ešte podčiarkuje bohatosť základu, v ktorom vynikajú niektoré z najnákladnejších surovín vôbec. Benzoin, ambra, kosatec a pižmo zjemňujú silné duo santalového a agarového dreva.

Celková nesmierne pôsobivá aróma, v orientálnej korenistej kompozícii majstrovsky prepájajúca dominantné drevité a oudové aspekty s hrejivo pikantnými stránkami a nápaditými dotykmi kvetov a citrusov, je s ničím nezameniteľná a neporovnateľná. Jemnosť, prepychovosť a tajuplná zmyselnosť môžu vo vôni kráčať v dokonalom súlade, ako dokazuje Roja Dove parfémom Amber Aoud Crystal, ďalším z mnohých svojich absolútne majstrovských vonných diel.

Aj balenie je prepychové. Rovnako ako pri všetkých vôňach Roja Parfums, i flakón Amber Aoud Crystal je majstrovským, ručne dokončeným dielom vyrobeným vo Francúzsku z najčistejšieho dostupného skla. Zlatá etiketa je ručne vtlačená do skla v Anglicku a nádherný ozdobný uzáver, symbol Roja Parfums, je – opäť ručne – osádzaný krištáľmi Swarovski. Flakón Roja Parfums Amber Aoud Crystal je zabalený do nádhernej, prepychovo pôsobiacej škatuľky.

Parfém Roja Parfums Amber Aoud Crystal sa hodí predovšetkým na večerné nosenie v chladnejších mesiacoch. Navždy si získa najmä milovníkov orientálnych vôní s výraznou oudovou stránkou a tiež všetkých, ktorí hľadajú v parféme originálne poňatie zmyselnosti. Svojmu nositeľovi dodá Amber Aoud Crystal neodolateľný dotyk prepychu a spoľahlivo mu zaistí obdivnú pozornosť okolia. Vďaka svojej špičkovej kvalite a nebývalej luxusnosti v každom ohľade a detaile je parfém Roja Parfums Amber Aoud Crystal dokonalým darčekom pre niekoho, komu chcete dopriať skutočne to najlepšie.

Roja Parfums Amber Aoud Crystal – to najlepšie z Orientu v prepychovo a tajuplne zmyselnom parféme.

Zloženie

Hlava
bergamot, citrón, limetka
Srdce
figa, jazmín, ruža, ylang-ylang
Základ
agar, breza, cibetka, dubový mach, koreň kosatca, pačuli, pižmo, pravá ambra, santalové drevo, šafrán, škorica
Druh vône
iné

Recenzie Roja Parfums Amber Aoud Crystal

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!