Prejsť na hlavný obsah

Royal & Langnickel

O značke Royal & Langnickel

Prvým krokom k dokonalému nalíčeniu ako od profesionálneho vizážistu je mať kvalitné kozmetické pomôcky. Nech už používate akýkoľvek make-up, púder, lícenku či trebárs očné tiene, štetce tradičnej americkej značky Royal & Langnickel umožnia precíznu aplikáciu, a tak pozdvihnú ich úroveň. Aj z obyčajnej dekoratívnej kozmetiky sa vďaka štetcom Royal & Langnickel môžu stať produkty hodné profesionálneho maskéra.

 

Korene značky Royal & Langnickel siahajú do USA 50. rokov minulého storočia a sú spojené s výrobou umeleckých štetcov a výtvarných potrieb. V tomto odbore sa značka stala priekopníkom a uznávaným lídrom hlavne vďaka svojej integrite a využívaniu tých najkvalitnejších materiálov a inovatívnych riešení. Mnohoročné skúsenosti s výrobou štetcov pre výtvarníkov potom tím Royal & Langnickel využil aj pri vývoji štetcov kozmetických. Tie sa vyrábajú buď zo 100 % prírodných štetín, z vysokokvalitných syntetických vláken alebo z ich kombinácie zaručujúcej ideálnu rovnováhu sily a odolnosti.

Objavte aj vy špičkové kozmetické štetce, ktoré podporia vašu kreativitu a umožnia vám dosiahnuť vysnené nalíčenie tváre či jej konkrétnych častí. Zarovnané štetinky štetca na tekutý make-up Royal & Langnickel Chique Rosegold zaistia dokonalú aplikáciu krémových produktov, zatiaľ čo skosený štetec na púder a bronzér Royal & Langnickel Chique Glam Girl sa postará o precízne nanesenie púdrov. Na detailné líčenie očí sa vám potom bude hodiť sada štetcov na oči Royal & Langnickel Moda Pro.

celý text skryť text