Schwarzkopf Professional Essensity Colour
odtieň 1-0 60 ml | 6,70

Popis kozmetiky Schwarzkopf Professional Essensity Colour

Popis:
Permanentná krémová farba Schwarzkopf Essensity Permanent Colour na báze olejového krému dodáva vlasom prirodzenú lesklú farbu, až 100 % prekrytie šedín a zosvetlenie až o 4 stupne. Stabilizuje štruktúru vlasu v priebehu farbenia, aby farba pôsobila zdravo, a chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi, pre dlhotrvajúce zafarbenie a prirodzený lesk. Jedinečný účinok – inšpirovaný prírodou. Obsahuje až 90 % prírodných zložiek, organickú olejovú esenciu z hroznových jadierok a jemne fermetovaný prírodný ektoín. Neobsahuje: amoniak, parfumy, silikóny, parafín, minerálne oleje, parabény ani deriváty formaldehydu. 

Zloženie:

  • až 90 % prírodných zložiek
  • organická olejová esencia z hroznových jadierok
  • jemne fermetovaný prírodný ektoín

Ako aplikovať:

Príprava
Pred aplikáciou vlasy neumývajte. Farbiacu zmes aplikujte iba na suché vlasy. Použite ochranné rukavice alebo dlhú fóliu, ktoré nájdete vkolekcii kaderníckych pomôcok Schwarzkopf.

Zmiešavanie s aktivačnou emulziou
K permanentnej farbe Essensity vždy pridajte dvojnásobné množstvo aktivačnej emulzie Essensity (s jemne filtrovaným včelím voskom).
Pomer zmiešavania: 1 : 2
Napr.: ½ tuby farbiaceho krému (30 ml) + 60 ml  aktivačnej emulzie.
            ½ tuby (30 ml) + ¼ tuby (15 ml) + 90 ml aktivačnej emulzie.

Aktivačná emulzia
Použite 2,5 %/8 Vol. na jednoduché nanesenie farby alebo tmavšie zafarbenie avlasy max. 30 % šedivé. Použite 5,5 %/18 Vol. na prekrytie šedín pri vlasoch až 100 % šedivých ana zosvetlenie o1  2 stupne. Použite 8,5 %/28 Vol. pri odtieňoch Nature+ ana zosvetlenie o2  3 stupne. Použite 11,5 %/38 Vol. vkombinácii so zosvetľujúcimi odtieňmi (10-) pre 3  4 stupne zosvetlenia.

Prekrytie šedín
Šediny môžete prekryť až na 100 % pomocou prírodných odtieňov do úrovne 9 vkombinácii saktivačnou emulziou ESSENSITY 5,5 %/18 Vol. vprípade módnych odtieňov dosiahnete najlepšie prekrytie šedín pridaním 1 dielu prírodného odtieňa k2 dielom vybraného módneho odtieňa. Pri hustých aodolných typoch vlasov použite odtiene Nature+ na dokonalé prekrytie šedín. Ak je to potrebné, môže byť doba pôsobenia predĺžená na 45 minút, aby sa dosiahlo 100 % krytie šedivých vlasov.

Nanášanie

Prvé farbenie

Zmes naneste najprv po celej dĺžke vlasov ana konce (10  15 minút).
Potom naneste aj na korienky vlasov na ďalších 15  20 minút.
Čas pôsobenia pre zosvetľujúce odtiene (10-). Až do 45 min.

Farbenie odrastených vlasov

Zmes naneste najprv na korienky vlasov (20 minút).
Následne naneste novú zmes po celej dĺžke vlasov ana končeky anechajte pôsobiť ďalších 10 minút.
Uzosvetľujúcich odtieňov (10-) naneste na korienky vlasov (až do 45 minút). Pre šetrnejšie pôsobenie farby neodporúčame používať dodatočné teplo. (Elektrické ohrievacie zariadenia urýchľujú chemický proces azbytočne zvyšujú náklady na energiu.)

Oplachovanie
Po uplynutí doby pôsobenia umyte vlasy obnovujúcim šampónom na farbené vlasy ESSENSITY Colour shampoo adôkladne opláchnite. Oplachovací kondicionér na farbené vlasy ESSENSITY Colour Rinse-off conditioner pomáha chrániť farbené vlasy pred vyblednutím, aby vyzerali zdravé alesklé.

UPOZORNENIE:

Jedná sa o profesionálne farby na vlasy, ktoré sú určené pre použitie v kaderníckych salónoch. Aplikácia, ktorá je vykonávaná doma, by mala vždy predchádzať konzultácii s kaderníkom o vhodnom odtieni farby a sile aktivačnej emulzie. Výsledná farba vždy závisí na type a stave vlasov.

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!