Schwarzkopf Professional Osis+ Damped

pomáda na vlasy s mokrým efektom

Schwarzkopf Professional Osis+ Damped pomáda na vlasy s mokrým efektom
Schwarzkopf Professional Osis+ Damped pomáda na vlasy s mokrým efektom
Schwarzkopf Professional Osis+ Damped pomáda na vlasy s mokrým efektom
200 ml
6,40

Kód: SCW2239 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
streda 21. 11. 2018
Schwarzkopf Professional Osis+ Damped
200 ml | 6,40

Popis kozmetiky Schwarzkopf Professional Osis+ Damped

Stylingový prípravok Schwarzkopf Professional Osis+ Damped podčiarkne váš účes a udrží ho dlhý čas.

Vlastnosti:

  • vytvorí dokonalý styling
  • mokrý efekt s leskom
  • prirodzene fixuje
  • poskytuje zdravý lesk

Použitie:
Naneste do suchých vlasov a upravte podľa potreby.

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Účinok
definícia a textúra, fixácia, väčší objem vlasov

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!