Serge Lutens Datura Noirparfumovaná voda unisex

Serge Lutens Datura Noir parfumovaná voda unisex 50 ml
Serge Lutens Datura Noir parfumovaná voda unisex 50 ml
50 ml

Kód: SER0122 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Serge Lutens Datura Noir

Unisex parfumovaná voda Serge Lutens Datura Noir je dokonalou vôňou pre všetky nezávislé ženy a mužov, ktorí žijú podľa svojich vlastných pravidiel.

  • orientálna vôňa
  • sladká vôňa
  • unisex vôňa – pre mužov aj pre ženy
  • na každodenné nosenie

Zloženie

Zloženie
broskyňa, fazule tonka, heliotrop, kokos, kvet citrónovníka, mandarínka, mandle, myrha, osmanthus, pižmo, tuberóza, vanilka
Druh vône
orientálna

O značke Serge Lutens

Všestranne nadaný umelec Serge Lutens je dnes známy predovšetkým vďaka svojej jedinečnej tvorbe parfémov. Narodil sa v roku 1942 a už od útleho detstva prejavoval umelecké nadanie. Venuje sa fotografovaniu, filmárčine, kaderníckej práci a oplýva tiež talentom módneho návrhára. V prvom rade je ale svetoznámym umelcom na poli vôní a tvorby vizáže. Serge Lutens založil svoju značku až v roku 2000, predtým pracoval pre známu značku Shiseido. Jeho parfémy sú na celom svete považované za jedny z najkrajších a najoriginálnejších. Za to, kým teraz je, vraj môže obdobie, ktoré sám Serge považuje za zlomové. Bolo to vtedy, keď ho prijali ako učňa do kaderníckeho salónu a tam začal experimentovať s dekoratívnou kozmetikou. Z týchto čias pochádzajú aj jeho originálne a na tú dobu veľmi extravagantné fotografie. Dnes obsahuje jeho kolekcia parfémov už 55 jedinečných kusov. V neposlednom rade je dôležité spomenúť, že umenie v tvorbe vôní Serga Lutensa bolo v rokoch 2001-2004 ocenené cenou Fifi za najlepšiu originálnu koncepciu parfémov.

Recenzie Serge Lutens Datura Noir

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!