Prejsť na hlavný obsah

Skin79

O značke Skin79

Stať sa najlepším priateľom vašej pleti je cieľom kórejskej kozmetiky Skin79. Napovedá tomu už samotný názov značky – výslovnosť spojenia „79“ znie v kórejčine ako „priatelia“, „skin“ v angličtine znamená „pleť“. Kozmetika Skin79 vám tak vďaka prvotriednej kvalite, okamžitému účinku a pritom šetrnosti vychádzajúcej z využitia prírodných zložiek pomôže objaviť tajomstvo krásy kórejských žien a mužov.

 

Bez všestranného BB krému si dnes už málokto dokáže predstaviť pravidelné líčenie a starostlivosť o pleť. A práve značka Skin79 je z veľkej časti zodpovedná za šírenie trendu tohto produktu. Lídrom v jeho výrobe je už od svojho vzniku, teda od roku 2004. A prinášať ľuďom podobne inovatívnu kozmetiku sa tím Skin79 snaží aj naďalej – využíva na to rozsiahly výskum, technologické inovácie vyvíjané v kórejských laboratóriách, ale aj netradičné riešenia využívajúce silu rastlín podľa tradičných receptúr východnej kultúry.

Vyskúšajte aj vy kórejskú kozmetiku, ktorá si získala obľubu po celom svete. Nenechajte si ujsť napríklad Skin79 BB Cream Super+ Beblesh Balm. Tento tónovací krém si môžete vybrať vo verzii hydratačnej, rozjasňujúcej alebo so zložením proti nedokonalostiam pleti. Medzi bestsellery v kategórii BB krémov patrí aj Skin79 Dark Panda BB Cream či Skin79 Angry Cat BB Cream. A za zmienku stojí aj hydratačný a upokojujúci gél Skin79 Jeju Aloe, ktorý sa v posledných rokoch pre svoje zloženie s 99 % Aloe vera stal skutočným hitom.

celý text skryť text