Prejsť na hlavný obsah

Smashbox

Smashbox

Zrodená v legendárnom fotografickom štúdiu, overená profesionálnymi fotografmi, vizážistami a modelkami. To je kozmetika Smashbox zo slnečného Los Angeles, vďaka ktorej budete vyzerať skvele nielen pred fotoaparátom.

Za značkou Smashbox stojí fotograf Davis Factor so svojím bratom Deanom, pravnuci hollywoodskej legendy Maxa Factora. V roku 1990 bratia spoločne založili v Los Angeles kreatívne fotografické štúdio Smashbox Studios, ktoré si čoskoro obľúbili svetoví fotografi, herci, modelky a hudobníci. V roku 1996 Davis využil všetky svoje skúsenosti z profesionálneho fotenia a založil kozmetickú značku Smashbox. Ako prvú uviedol na trh podkladovú bázu Smashbox Photo Finish Primer, vďaka ktorej make-up vydrží v perfektnom stave nekonečne dlho. Dnes je tento Smashbox primer medzi vizážistami doslova legendou.

Okrem podkladovej bázy vyskúšajte aj vysoko krycí make-up Smashbox Studio Skin Foundation s 24-hodinovou výdržou, maskaru Smashbox Super Fan Mascara, ktorá dokonale natočí mihalnice, alebo Smashbox púder Halo Fresh Perfecting Powder. Za pozornosť stojí aj Smashbox rúž Always on Liquid Lipstick v množstve krásnych odtieňov.

celý text skryť text