Prejsť na hlavný obsah

Thayers

Toner #1 v USA* pre sviežu, hydratovanú a žiarivú pleť

Thayers

Vysokokvalitná, prírodná a s dlhoročnou tradíciou siahajúcou až do 40. rokov 19. storočia. Taká je americká značka Thayers. Zameriava sa na toniká, pleťové hmly, telové balzamy či mydlá – skrátka ošetrujúcu kozmetiku, ktorá sa dokonale postará o vašu pleť aj telo. Využíva v nich okrem iného sťahujúce, tonizačné a antioxidačné vlastnosti hamamelu virgínskeho, ktorý sa stal hviezdnou zložkou kozmetiky Thayers a dôvodom, prečo si značku zamilovalo toľko ľudí.

O spútanie sily hamamelu a ďalších pleti či telu prospešných rastlín sa už od roku 1847 pokúšal Henry Thayer. V Bostone vyštudoval medicínu so zameraním na chémiu a na rohu ulíc Main a Essex Street v Cambridgei si otvoril obchod Henry Thayer & Company. Predával v ňom drogistický tovar, ale napríklad aj zdravotnícky materiál pre armádu počas americkej občianskej vojny. Jeho hlavným cieľom bolo vytvoriť prírodné extrakty v mimoriadne koncentrovanej forme, postupom času tak začal vyrábať extrakty tekuté, a to v podobe výluhov, tinktúr, obkladov či sirupov.

Vyskúšajte aj vy slávny Thayers Toner a ďalšie produkty obohatené o výťažky z organického hamamelu, ktorý značka Thayers získava z rodinnej farmy v Connecticute. Výroba tradičnou metódou bez destilácie zaisťuje, že kozmetika má neobyčajne vysoký obsah trieslovín známych pre svoje sťahujúce a antioxidačné účinky. Nenechajte si teda ujsť napríklad tonikum s hamamelom a bez obsahu alkoholu Thayers Witch Hazel Toner (Original). Obnoví prirodzenú rovnováhu pleti, vyhladí ju a pomôže zredukovať rozšírené póry.

celý text skryť text