Prejsť na hlavný obsah

theBalm

theBalm

 „Krásna za 5 minút“ – tak znie motto americkej značky theBalm, ktorá ponúka prvotriednu kozmetiku v originálnych retro obaloch s hravým dizajnom. Nepreberné množstvo výrazných farieb vo vás prebudí umelkyňu a umožní vám vytvoriť dokonalé líčenie, vďaka ktorému budete skrátka okúzľujúca.

Za značkou theBalm stojí Marissa Shipman, ktorá si jedného dňa uvedomila, že sa chce každé ráno prebúdzať s pocitom, že miluje to, čo robí. A pretože bola doslova posadnutá krásou a vo svojom kozmetickom arzenáli postrádala produkty, ktoré by jej 100 % vyhovovali, rozhodla sa k veľkému kroku. V roku 2004 opustila vtedajšiu prácu, vypracovala business plán a s pomocou chemikov začala vyvíjať nové produkty. Netrvalo dlho a čoskoro uzrela svetlo sveta nová kozmetika theBalm.

Zoznámte sa s legendárnym theBalm Mary – Lou Manizer, ktorý má multifunkčné využitie ako rozjasňovač a očné tiene. Vyskúšajte bronzér, očné tiene a kontúrovací púder v jednom, ktorý sa skrýva pod vtipným názvom theBalm Bahama Mama, alebo ikonickú lícenku a očné tiene theBalm Hot Mama! Za zmienku stojí aj paletka theBalm Meet Matt(e) Trimony alebo lícenka theBalm Balm Beach.

celý text skryť text