theBalm Mary - Lou Manizerrozjasňovač a očné tiene v jednom

27×
theBalm Mary - Lou Manizer rozjasňovač a očné tiene v jednom
theBalm Mary - Lou Manizer rozjasňovač a očné tiene v jednom
Kód: TBA0113 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu theBalm Mary - Lou Manizer
Vlastnosti

Ikonický rozjasňovač theBalm Mary-Lou Manizer sa ľahko a rýchlo stane vaším nenahraditeľným pomocníkom pri líčení. Prirodzene rozptyľuje svetlo dopadajúce na tvár, a zaistí tak jemnejší, mladší a žiarivejší vzhľad pleti.

Vlastnosti:

  • rozjasňuje a zvýrazňuje líca a dodáva lesk očnému make-upu
  • má multifunkčné využitie ako rozjasňovač a očné tiene
  • prepožičiava tvári zdravý, svieži a mladistvý vzhľad
  • jemne mletá púdrová textúra perfektne splýva s pleťou
  • kompaktné balenie so zrkadlom zaručuje praktickosť
  • odtieň, ktorý skvele sedí všetkým tónom pleti

Ako aplikovať:
Za pomoci štetca jemným poprášením rozjasnite vrchnú časť lícnych kostí, špičku nosa a oblasť nad hornou perou. Naniesť môžete aj na očné viečko alebo mierne prejasniť celú tvár ako posledný krok svojho líčenia.

Vlastnosti

Odtieň
hnedý
Konzistencia
púder
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Efekt
rozjasňujúci

O značke theBalm

Kozmetika theBalm vyznáva filozofiu modernej doby. Chce slúžiť každodennému komfortu, jednoducho, rýchlo a tiež s trochou zábavy. Výrobky dekoratívnej kozmetiky legendárnej značky z USA bezo zvyšku napĺňajú svoje heslo: „Krásna za 5 minút.“ Zamilujete si nevšedné retro obaly, vtipné názvy a úplne najviac vás nadchnú dokonalé výsledky.
Kozmetika theBalm ide svojím zameraním cez všetky vekové kategórie. Koniec koncov, ako hovorí zakladateľka značky Marissa Shipman: „Mladosť je stav vašej mysle a obsah vašej kozmetickej taštičky.“ Pokiaľ ju naplníte výrobkami theBalm, môžete si byť istí, že zvládnete mať svoj vzhľad neustále pod kontrolou. Navyše, s pridanou hodnotou – žiadne testovanie na zvieratách, žiadne pridané parabény.
Marissa Shipman začala svoje pôsobenie na kozmetickom poli s patričnou vytrvalosťou a zároveň s nadhľadom. Nakúpila pár kníh o výrobe make-upu, spýtala sa sama seba, ako si predstavuje ideálne prípravky na starostlivosť o vzhľad, a v kuchyni sa pustila do prvých experimentov. Následne založila firmu, najala chemika a spustila webové stránky. V roku 2004 uviedla táto rodáčka z New Yorku na trh značku theBalm a ženy a dievčatá mohli objaviť nový rozmer líčenia.
V pestrofarebnej ponuke theBalm nájdete všetky prípravky potrebné na úpravu vzhľadu. Od maskár, leskov na pery, tieňov a pudreniek až po multifunkčné kozmetické súpravy. K najpredávanejším patrí rozjasňovač, zvýrazňovač a tiene v jednom theBalm Mary – Lou Manizer, paleta očných tieňov so štetcom theBalm Nude Tude, maskara pre objem theBalm Cheater, lícenka a očné tiene v jednom theBalm DownBoy, odličovač očného make-upu theBalm Balms Away alebo tekuté očné linky theBalm Schwing. Ponuka je však koncipovaná veľmi komplexne, takže pod značkou theBalm nájdete celý rad ďalších prípravkov a pomôcok.
Tiež máte radi výrobky, ktoré vám vyvolajú úsmev na tvári už len svojím vzhľadom? Pri kozmetike theBalm sa nevšedný dizajn spája s mimoriadnou kvalitou a nadštandardnou kreativitou. Množstvo rôznych farieb a skvelých receptúr z vás urobí umelkyňu a z vašej tváre to najlepšie plátno. Buďte krásna a stále mladá s kozmetikou theBalm!  

Recenzie theBalm Mary - Lou Manizer

tracking pixel