Prejsť na hlavný obsah

„Vôňa NOIR EXTREME PARFUM vyjadruje dramatickú dualitu sofistikovaného muža.“

Tom Ford predstavuje svoju najnovšiu ikonickú vôňu NOIR EXTREME PARFUM, ktorá je odvážnou a intenzívnejšou verziou pôvodnej NOIR EXTREME. Jej charakter utvára vysoká koncentrácia pikantného kardamómu so štipkou zázvoru Shimoga a bohatou zmyselnosťou fazule tonka a guajakového dreva.

 

 

Štedrá dávka Orpur® akordu indického kardamómu v úvode NOIR EXTREME PARFUM dodáva pikantnosť a vitalitu, zatiaľ čo hrejivý Orpur® akord indického zázvoru Shimoga vôňu otvára v preslnenom a osviežujúcom duchu.

 

 

Citrusové Orpur® zložky pôvodnej Noir EXTREME EDP – konkrétne severoafrické neroli a talianska mandarínka – zostali zachované a ladne sa prelínajú s korenenými tónmi šafranu a muškátového orieška. Orpur® bulharské ruže a ružový absolut v kvetinovom srdci vône kontrastujú so zvodným akordom indického kulfi a zaisťujú tak iskrivý, chladivý a pritom neodolateľný efekt.

 

Hrejivé tóny driev a ambry podfarbuje Orpur® akord texaského cédra a guajakového dreva z Paraguaja. Bohatá venezuelská fazuľa tonka sa snúbi s atraktívnou vanilkou Gousse Bourbon Delight, nádychom kože a semišového akordu a dodávajú parfému luxusnú zmyselnosť.

 

Vôňa sa ukrýva vo flakóne so zlatistým metalickým povrchom a elegantným čiernym logom na dokonale navrhnutom vrchnáčiku. Tento luxusný parfém si môžete kúpiť v balení 50 ml alebo 100 ml.