Prejsť na hlavný obsah

Uriage

O značke Uriage

Už pred 2 000 rokmi bol v srdci francúzskych Álp objavený prameň unikátnej termálnej vody Uriage. Tá celých 75 rokov preteká horským geologickým podložím a počas svojej cesty je obohacovaná o minerály a stopové prvky. Blahodarné účinky regeneračnej vody využívajú od roku 1992 Dermatologické laboratóriá Uriage pre svoje inovatívne kozmetické prípravky.

 

Termálna voda Uriage pomáha upokojiť pleť aj pokožku, zabraňuje dehydratácii a posilňuje kožnú bariéru. Aby si uchovala svoju čistotu a prírodné bohatstvo, je stáčaná priamo nad prameňom.

Vďaka jej účinkom odporúčajú kozmetiku Uriage dermatológovia po celom svete a zákazníci ju milujú. Tak veľmi, že každých 10 sekúnd sa predá jedna termálna voda Uriage Eau Thermale!

Medzi najobľúbenejšie produkty tejto francúzskej značky patrí tiež Uriage krém na tvár, Uriage Bariéderm, ktorý ošetruje ruky, alebo vyživujúci Uriage Xémose a čistiaca pleťová voda Uriage Hyséac. Za zmienku stojí taktiež celý rad pre omladenie pleti Uriage Age Protect, prípravky pre citlivú pleť Uriage Roséliane a opaľovacie krémy Uriage Bariésun. Nezabudlo sa, samozrejme, ani na tých najmenších – Uriage pre deti ponúka celý rad dermatologicky testovaných produktov.

Vyskúšajte účinky blahodarnej vody z Álp aj vy. Vaša koža to ocení!

celý text skryť text