Vita Liberata Tanning

aplikačná rukavica

1×
Vita Liberata Tanning aplikačná rukavica
Vita Liberata Tanning aplikačná rukavica
6,00

Kód: VTL01942 | Viac než 20 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
piatok 23. 8. 2019
Osobný odber
piatok 23. 8. 2019
Vita Liberata Tanning
| 6,00

Popis produktu Vita Liberata Tanning

Aplikačná rukavica Vita Liberata Tanning vám uľahčí používanie samoopaľovacích prípravkov, zaistí bezchybný výsledok a ochráni ruky pred nechceným sfarbením.

Vlastnosti:

  • zaisťuje rovnomerné roztieranie prípravkov
  • chráni dlane rúk pred zafarbením
  • vhodné na použitie na tvár aj telo
  • možno ručne vyprať a opakovane použiť

Materiál:

  • extra jemné vlákno

Ako používať:
Naneste samoopaľovací prípravok priamo na aplikačnú rukavicu a následne rovnomerne rozotrite po tele. Po každom použití dôkladne vyperte.

O značke Vita Liberata

Samoopaľovaciu kozmetiku Vita Liberata založila v roku 2003 írska rodáčka Alyson Hogg. V roku 2007 uviedla značka na trh prvý samoopaľovací výrobok bez zápachu – vďaka unikátnej technológii Odour Remove. V roku 2011 sa Vita Liberata stala svetovo prvou úplne netoxickou značkou v odvetví samoopaľovania. Najhorúcejšia inovácia z dielne Vita Liberata je produkt PHenomenal, ktorý poskytuje najdlhšie trvajúci efekt opálenia na svete.

Prírodné, organické a eko-certifikované ingrediencie a špeciálne hydratačné technológie Moisture Lock umožňujú značke poskytnúť zákazníkom produkty pre samoopaľovanie, ktoré vyživujú pokožku a poskytujú jej efekt skutočne prirodzeného opálenia s trvaním až štyrikrát dlhším, než je obvyklé u bežných samoopaľovacích produktov.

Kozmetika Vita Liberata ponúka širokú škálu riešení pre domáce i profesionálne samoopaľovanie. Prípravky sú vhodné pre všetky typy a tóny pleti a zaručujú najlepší možný efekt pri každom použití.