Prejsť na hlavný obsah

Wella

O značke Wella

Vlasová kozmetika Wella je doslova synonymom kaderníckeho umenia. Je poprednou značkou v domácej aj profesionálnej starostlivosti o vlasy a jej cieľom je inšpirovať ženy a mužov k vyjadreniu vlastného ja tým najlepším spôsobom – prostredníctvom vlasového stylingu.

 

Nemecká spoločnosť Wella ponúka široké portfólio produktov vlasového stylingu, farbenia a starostlivosti o vlasy. Príbeh spoločnosti sa začal už v 19. storočí v Nemecku, kde sa spojila vízia s vášňou kaderníka Franza Ströhera a navždy tak zmenila svet kaderníctva. V roku 1880 Ströher založil prvú továreň na výrobu tylu, potrebného základu pre parochne. V roku 1924 bola značka oficiálne pomenovaná Wella podľa nemeckého výrazu pre vlnu.

Wella má vo svojom portfóliu na výber z rozličných produktových radov, napríklad Wella Wellaflex, Wella Shockwaves, Wella Deluxe, Wella Koleston a ďalšie. Produkty značky Wellaflex vám zaistia dlhodobú fixáciu účesu a pomôžu vám vyjadriť vlastnú individualitu a užiť si svoje skutočné ja. Vyskúšajte napríklad lak na vlasy Wella Wellaflex Style & Repair alebo vlasom doprajte luxusnú starostlivosť s vyživujúcim olejom Wella Deluxe Light Oil. Svoju jedinečnosť a individualitu môžete vyjadriť aj stylingovou pastou Wella Shockwaves Rouch-cut a vašu osobnosť určite podčiarkne farba na vlasy Wella Wellaton Permanent Colour Crème.

celý text skryť text