Yves Saint Laurent Jazz toaletná voda pre mužov

 • Yves Saint Laurent Jazz toaletná voda pre mužov
   viac

  Varianty Yves Saint Laurent Jazz

  • Yves Saint Laurent Jazz toaletná voda pre mužov 100 ml toaletná voda pre mužov 100 ml  

   Tento tovar je momentálne nedostupný.

   Kód: YSL0093

  Hore

  Popis parfému Yves Saint Laurent Jazz

  Hodnotenie

  Vzhľad flakónu

  Výdrž vône

  Intenzita

  Celkový dojem

  Zloženie

  Složenie

  koriander, jazmín, ruža, dub

  Yves Saint Laurent Jazz je parfém, ktorý bol pri svojom vytváraní skutočne inšpirovaný jazzovou kultúrou. Vychádzal zo samotnej podstaty jazzu, ktorý sa vyznačuje voľnosťou, dynamickosťou, príjemnou atmosférou, ale aj užívaním si života plnými dúškami a pozitívnym prístupom k nemu.

  Jeho nositeľ sa zdanlivo ocitá v Paríži na konci 19. stor., v dobe volania po slobode a rozkvetu jazzovej kultúry, ale parfém Jazz je svojou podstatou nadčasový. Je výnimočný svojou rozmanitosťou a pulzujúcou energickosťou. Ocení ho každý muž, ktorý si nenechá nič diktovať a chce si život poriadne užiť.

  Vôňa tohto parfému je mužná a veľmi komplexná. V prvej fáze sa najviac presadzuje levanduľa, bergamot, bazalka, aníz, muškát a koriander. V ďalšej fáze prichádzajú hrejivé akordy geránia, jazmínu a irisu. Santalové drevo, céder, ambra, tabak a tonka sú základom, ktorý celý priebeh koordinujú a nakoniec všetko završujú.

  Hore

  O značke Yves Saint Laurent

  Parfémy Yves Saint Laurent | Kozmetika Yves Saint Laurent sa na trhu objavila v roku 1961, kedy zakladateľ značky Yves Henri Donat Mathieu Saint Laurent vytvoril svoju prvú kolekciu s názvom Yves Saint Laurent. Svoj profesijný život začal v dome Dior, kde sa Yves Saint Laurent ujal po tragickej smrti Diora vedenia podniku Christiana Diora. Yves Saint Laurent sa tak vo svojich 25 rokoch stal najmladším šéfom salónu haute couture a rozhodne sa od tej doby nemazal so zažitými módnymi konvenciami. Medzitým tento Francúz s alžírskymi koreňmi niekoľkokrát doslova prekopal dejiny a trendy módy. Aj kozmetika a parfémy Yves Saint Laurent patria medzi najklasickejšie značky luxusného lifestylu - medzi inými vďaka produktom ako Yves Saint Laurent Jazz alebo Yves Saint Laurent Opium, parfém vysoko kontroverzný pre svoju vôňu aj názov. Parfém, ktorý si vyložene koleduje o nanesenie na muža ...

  Hore

  Videá k Yves Saint Laurent Jazz

  Hore

  Hodnotenie Yves Saint Laurent Jazz

  Čo si o Yves Saint Laurent Jazz myslíte vy?

  Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


  Hodnotenie *

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie  Menu