Prejsť na hlavný obsah

Zoë Ayla

O značke Zoë Ayla

Premeniť kvalitnú wellness starostlivosť na niečo, čo si môže dopriať naozaj každý v pohodlí domova. To je hlavné poslanie kanadskej značky Zoë Ayla. Zameriava sa na masážne a čistiace pomôcky, inšpirované starodávnymi aj úplne modernými technikami z celého sveta. Či už vaša pleť potrebuje gua sha či valčekovú masáž, mikroihličkovú mezoterapiu, odstránenie chĺpkov alebo dôkladné vyčistenie, Zoë Ayla má pre vás správny nástroj z tých najkvalitnejších materiálov.

 

Keď sa na cestách po celom svete ocitla vyštudovaná produktová dizajnérka Zoë Ayla Roukema tvárou v tvár najrôznejším klimatickým podmienkam a každodennému environmentálnemu stresu, rozhodla sa urobiť zo starostlivosti o seba samu prioritu. A wellness starostlivosť, ktorá nie je len rutinou, ale aj životným štýlom, chcela zaistiť aj ostatným ľuďom. V roku 2014 preto spolu so svojím bratom Quinnom založila značku Zoë Ayla zameranú na kozmetické pomôcky a nástroje na starostlivosť o pleť, ktoré sú dostupné pre každého a dokážu nahradiť mnohé návštevy kozmetického salónu.

Vyskúšajte aj vy vysokokvalitné produkty Zoë Ayla. Ak chcete dosiahnuť pružnejšiu a pevnejšiu pleť, určite oceníte mikroihličkový aplikátor Zoë Ayla Derma Roller či masážny valček Zoë Ayla Face Roller vo vyhotoveniach s rôznymi kameňmi. Obľúbený je napríklad nefritový Zoë Ayla Jade Roller. Na masáž tváre inšpirovanú čínskou medicínou sa vám zase bude hodiť masážna pomôcka Zoë Ayla Gua Sha. Medzi bestsellery značky patria aj štetce Zoë Ayla, odstraňovač čiernych bodiek Zoe Ayla Blackhead Extractor Tool či odstraňovač chĺpkov Zoë Ayla Hair Removal.

celý text skryť text