A-Derma Exomega zvláčňujúci umývací gél pre deti

3×
A-Derma Exomega zvláčňujúci umývací gél pre deti
A-Derma Exomega zvláčňujúci umývací gél pre deti
200 ml
11,05

5,53 / 100 ml, vr. DPH
Kód: ADE01662 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
piatok 18. 6. 2021
Osobný odber
už zajtra štvrtok 17. 6. 2021

Popis A-Derma Exomega
Vlastnosti

Aby vaše bábätko bolo krásne čisté, voňavé a predovšetkým spokojné. Zvláčňujúci umývací gél pre deti A-Derma Exomega počas umývania ošetruje citlivú detskú pokožku, ktorú zanecháva dokonale hebkú a hydratovanú.

Vlastnosti:

  • dokonale čistí citlivú detskú pokožku
  • zvláčňuje pokožku a zanecháva ju hebkú
  • možno použiť aj na detské vlásky
  • zmierňuje svrbenie pokožky
  • upokojuje aj atopickú kožu

Zloženie:

  • dermatologicky testované pod pediatrickou kontrolou

Ako aplikovať:
Počas kúpania naneste dostatočné množstvo gélu na pokožku a vlasy dieťaťa a krúživými pohybmi vytvorte jemnú penu, ktorá zmyje všetky nečistoty. Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak by sa tak omylom stalo, okamžite ich vypláchnite čistou vodou. 

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Typ pokožky
suchá, atopická a ekzematická

O značke A-Derma

Kozmetika A-Derma | O pozitívnom pôsobení ovsených kúpeľov na pokožku vedeli už naši predkovia. Viac ako 30 rokov v laboratóriách francúzskej značky A-Derma prebieha výskum obsahových látok a účinkov ovsa. Pre značku A-Derma vybrali jej odborníci z viac ako 80 odrôd biely ovos Rhealba®. V porovnávacích štúdiách vyšiel ovos Rhealba® ako najvhodnejší pre potreby citlivej a podráždenej pokožky, a to vďaka svojim výrazným upokojujúcim, regeneračným, výživným, hydratačným a antioxidačným účinkom. Pestovanie prebieha v juhozápadnom Francúzsku za veľmi prísnych podmienok. Farmári, ktorí značke A-Derma dodávajú ovos, nesmú používať umelé hnojivá, pesticídy ani fungicídy. Nepoužívajú sa geneticky upravené zrná.

Trvalo udržateľný rozvoj a ekologický prístup je pre značku A-Derma veľmi zásadný, pri pestovaní sa maximálne recykluje všetok organický materiál. Cieľom výskumu je prinášať na trh produkty, ktoré ponúknu maximálne bezpečnú prírodnú starostlivosť pre citlivú a krehkú pokožkou. Na potvrdenie účinnosti sa uskutočnilo množstvo klinických štúdií, pri ktorých je garantovaná optimálna bezpečnosť a kvalita. O produktoch sa dá bez preháňania povedať, že sa v nich snúbi profesionálny výskum so silou a múdrosťou prírody.

Dlhoročná spolupráca značky s odborníkmi z radov dermatológov priniesla napr. zníženie spotreby lokálnych kortikoidov. Čo pozitívne hodnotia tak pacienti, ako aj lekári. Pre pacientov s atopickou dermatitídou alebo nadmerne suchou pokožkou je najvhodnejší rad produktov s označením Exomega. Optimálne pre dosiahnutie maximálneho účinku je dôležité kombinovať produkty hygieny a starostlivosti. Zákazníčky s citlivou pokožkou hľadajúci vhodnú prírodnú starostlivosť môžu vyberať napr. z radov Sensifluid alebo Sensiphase. Regeneráciu a hojenie praskliniek, čerstvých jaziev, kútikov atď. zvládajú prípravky radu Epitheliale. Značka A-derma je jednou z portfólia francúzskej firmy Pierre Fabre.  

Recenzie A-Derma Exomega3