Abercrombie & Fitch First Instinct Sheerparfumovaná voda pre ženy

Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer parfumovaná voda pre ženy
Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
Nové
50 ml
26,70

Kód: ABE01788 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra piatok 28. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 28. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer
Zloženie

Pokiaľ sa nebojíte nasledovať svoje city a nie je vám cudzia vášnivosť, tak je parfumovaná voda pre ženy Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer pre vás ako stvorená. Stane sa skvelým každodenným doplnkom a umožní vám ľahko pretancovať životom. Zamilujte sa do sviežej kombinácie bergamotu, ružového korenia, konvaliniek a pomarančového kvetu.

  • kvetinová vôňa
  • pre všetky vášnivé ženy
  • vhodná na každodenné nosenie

Zloženie vône
Hlavu vám hneď v úvode zamotajú tóny citrusového bergamotu, drsného ružového korenia a sviežeho horského vánku. Do svojich omamných vonných pazúrov si vás o chvíľu neskôr ešte pevnejšie pritiahne nevšedné spojenie ibišteka, konvaliniek a pomarančového kvetu. A napokon finálne drevité tóny ambry a musku už budú len potvrdením, že práve táto vôňa vám sadne ako uliata.

Príbeh vône
Táto parfumovaná voda pre ženy pochádza od dvojice parfumérov Celine Barel a Jean-Marc Chaillan. Vôňa Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer robí radosť ženám po celom svete od roku 2019.

Zloženie

Hlava
ružové korenie, horský vánok, bergamot
Srdce
ibištek, konvalinka, pomarančový kvet
Základ
pižmo, ambra, drevité tóny
Druh vône
kvetinová

O značke Abercrombie & Fitch

Abercrombie & Fitch je značka, ktorá má naozaj dlhú históriu. Výrobca módy všetkého druhu vznikol už v roku 1982 a patrí tak medzi naozajstné stálice. Aj keď sa zameriava hlavne na oblečenie pre mladých, ktorí majú radi športovo-ležérny štýl, ponúka v dnešnej dobe aj oveľa viac.
Parfémy Abercrombie & Fitch nie sú také známe ako iné značky, ale o to viac vedia prekvapiť svojím zložením, ktoré cieli hlavne na mladých ľudí či už vekom, alebo dušou.
Vôňa Abercrombie & Fitch sú špecifické v tom, že svoj charakter nedajú najavo ihneď po aplikácii. Vôňu je potrebné nechať roztvoriť, pretože potom ponúkne jedinečné čaro.

Recenzie Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer