Abercrombie & Fitch

Abercrombie & Fitch je značka, ktorá má naozaj dlhú históriu. Výrobca módy všetkého druhu vznikol už v roku 1982 a patrí tak medzi naozajstné stálice. Aj keď sa zameriava hlavne na oblečenie pre mladých, ktorí majú radi športovo-ležérny štýl, ponúka v dnešnej dobe aj oveľa viac.

 

Parfémy Abercrombie & Fitch nie sú také známe ako iné značky, ale o to viac vedia prekvapiť svojím zložením, ktoré cieli hlavne na mladých ľudí či už vekom, alebo dušou.

Vôňa Abercrombie & Fitch sú špecifické v tom, že svoj charakter nedajú najavo ihneď po aplikácii. Vôňu je potrebné nechať roztvoriť, pretože potom ponúkne jedinečné čaro.

Prečítajte si viac o značke Abercrombie & Fitch.

celý text skryť text

Najpredávanejšie

Abercrombie and Fitch

Spoločnosť Abercrombie & Fitch je známa svojim moderným a vysoko kvalitným oblečením. Abercrombie & Fitch je tiež materskou spoločnosťou dcérskych spoločností Abercrombie pre deti, Hollister Co a Gilly Hicks. Značka si okrem iného dáva záležať aj na dizajne kamenných predajní. Jej obchody spoznáte už z diaľky. Ich vzhľad je výrazný, s bielym rámom dookola a čiernymi dverami. Vo vnútri predajne je kombinácia vysoko energického zvukového doprovodu a tlmeného svetla. Aby bol zážitok z nakupovania ešte intenzívnejší, na oblečení budete cítiť pánsku vôňu Fierce. Ide o útok na niekoľko zmyslov naraz, čo veľmi umocňuje celý zážitok z návštevy samotnej predajne.

Abercrombie & Fitch Fierce

Fierce od Abercrombie & Fitch je kolínska voda pre mužov. Na trh bola uvedená v roku 2002. Stala sa najpredávanejšou vôňou, a tak je Fierce považovaná za vôňu tejto značky. Jej hlavnými tónmi sú kardamón, citrón, pomaranč, brazílske a santalové drevo. Abercrombie Fierce parfém sa dodáva v pravouhlej fľaši zo strieborného skla. Má veľmi jednoduchý, no nadčasový vzhľad s torzom mužského tela, ktoré je tiež v neutrálnom čiernobielom prevedení. Okolo vrchu flakónu je strieborný kovový okraj. Táto aromatická a drevitá kolínska voda pre mužov je dostupná až v štyroch veľkostiach – 30 ml, 50 ml, 100 ml aj 200 ml. Ide o sladšiu, zvodnú vôňu, ideálnu na každodenné nosenie. Parfém Abercrombie & Fitch Fierce 200 ml je jedna z mála vôní, ktorú dostať kúpiť v takejto veľkosti.

Abercrombie & Fitch First Instinct

Túto vôňu nájdete ako v dámskom, tak aj v pánskom prevedení. Pánska vôňa First Instinct je vyrobená pre moderného muža, ktorý sa nebojí vyjadriť svoje pocity. Ide o aromatickú vôňu so stopou ginu a tonicu, doplnenú melónom. Strednými tónmi vône je korenie, listy fialky a citrus. Flakón pánskej vône Abercrombie & Fitch First Instinct je z číreho skla so striebornošedým nádychom a má vzhľad zvlnenej vody. Uzatvorený je priehľadným strieborným uzáverom. Bočná strana fľašky je doplnená striebornou platňou s názvom danej značky a kolekcie. Táto toaletná voda pre mužov je k dispozícií ako 30 ml, 50 ml a 100 ml. Ženská interpretácia vône, dostupná v rovnakých veľkostiach, je orientálna, kvetinová, uvedená na trh v roku 2017. Vhodná je pre romantickú ženu, na nosenie počas letných dní. Flakón sa nesie v jemných, ružových odtieňoch. Strednými tónmi parfému sú orchidea a pomarančový kvet. 

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue

First Instinct Blue od Abercrombie & Fitch bol ohlásený ako nečakaný, odvážny a skutočne mužský parfém. Ide o sviežu vôňu pre dobrodružného človeka, ktorý verí svojim inštinktom. Pod tvorbu sa podpísal Yves Cassar. Jeho cieľom bolo vytvoriť vôňu, ktorá by bola kombináciou osviežujúcich a zároveň pikantných tónov vyvážených intenzívnou silou jantáru. Tento parfém bol na trh uvedený v roku 2018. Existuje v dámskom i v pánskom prevedení. Obe interpretácie sú k dispozícií vo veľkostiach 30 ml, 50 ml a 100 ml. Dámska vôňa je inšpirovaná rannou oblohou a čistou vodou. Flakón pôsobí práve vďaka svetlým, modrým farbám veľmi príjemne. Darčekové sady pre ženy sú v dvoch verziách. Väčšia darčeková sada obsahuje dve veľkosti parfumovanej vody spolu s telovým mliekom. Súčasťou menšieho prevedenia je jedna veľkosť parfumovanej vody, tiež v kombinácií s telovým mliekom.

Ďalšie Abercrombie & Fitch parfémy

Ďalšie parfémy tejto značky, ktoré stoja za zmienku, sú Abercrombie and Fitch Authentic, uvedený na trh v roku 2019 a ostatné prevedenia kolekcie First Instinct – First Instinct Sheer a First Instinct Extreme. Veľkosti, medzi ktorými si môžete vybrať, sú pri kolekcii Authentic 30 ml a 50 ml, pri dámskej parfumovanej vode First Instinct Sheer 30 ml a 50 ml a pri pánskej parfumovanej vode First Instinct Extreme 50 ml a 100 ml. Dámskou vôňou tejto značky je aj svieža Abercrombie & Fitch Alpine Weekend, dostupná vo veľkosti 50 ml. Druhou kolínskou vodou pre mužov je drevitá vôňa Abercrombie & Fitch Batch No. 46, dostupná vo veľkosti 50 ml.

Okrem ikonickej kolínskej vode Fierce je mnoho ďalších parfémov Abercrombie and Fitch, na ktoré môže byť značka hrdá. Vône sú vhodné pre každého, komu je blízky optimizmus a aktívny prístup k životu. Práve to sa do parfémov snaží dostať spoločnosť Abercrombie. E-shop Notino ponúka popri novinkách, ktorými sú najmä darčekové sady Authentic, aj overené klasiky v podobe už spomínanej kolínskej pánskej vody Fierce. Svojich blízkych môžete potešiť okrem parfému práve darčekovými sadami Abercrombie. Eshop Notino ponúka sadu kolekcie Authentic, First Instinct a First Instinct Blue.