AlcinaDecorative Wonder Volume riasenka pre objem

1×
Alcina Decorative Wonder Volume riasenka pre objem
Alcina Decorative Wonder Volume riasenka pre objem
odtieň 010 Black 8 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: ALC0216

Naplňte potenciál svojich mihalníc. Extra hĺbku a zvodnosť im dodá maskara pre objem Alcina Decorative Wonder Volume. Postará sa nielen o maximálny objem mihalníc, ale aj o dĺžku, ktorá pri pohľade do zrkadla najprv ohromí vás a potom všetkých okolo.

Vďaka špeciálnej kefke si na mihalniciach vytvoríte skutočne intenzívny efekt a zahustenie. Aj tie najmenšie mihalnice natočí a dodá im sýtu čiernu farbu. Nedivte sa, ak sa vás začnú pýtať, či sú to naozaj vaše mihalnice.

Vlastnosti:

  • dodáva mihalniciam maximálny objem
  • mihalnice sú predĺžené a na pohľad hustejšie
  • zvýrazňuje, oddeľuje a natáča
  • vytvára intenzívny podmanivý efekt a temne čierne mihalnice
  • so špeciálnou kefkou pre ľahkú aplikáciu

Ako aplikovať:
Kefku dajte ku korienkom mihalníc a prečešte ich smerom ku končekom. Aplikáciu opakujte, kým nedosiahnete požadovaný efekt.

Kompletné zloženie

AQUA, SYNTHETIC BEESWAX, PARAFFIN, STEARIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM, TRIETHANOLAMINE, BUTYLENE GLYCOL, COPERNICIA CERIFERA WAX, GLYCERYL STEARATE, POLYBUTENE, VP/EICOSENE COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, POTASSIUM SORBATE, ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHEROL, CI 77499. Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Z dôvodu prípadných zmien odporúčame kontrolovať zloženie výrobku priamo na jeho obale.
Celý text

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Typ riasenky
pre objem
Efekt
zväčšujúci