American Crew Styling Boost Powderpúder pre objem

2×
American Crew Styling Boost Powder púder pre objem
American Crew Styling Boost Powder púder pre objem
10 g
9,50

Kód: ACR1561 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Kuriérom GLS
streda 15. 4. 2020

Popis produktu American Crew Styling Boost Powder
Vlastnosti

Stylingový prípravok American Crew Styling Boost Powder sa stane nenahraditeľným pomocníkom pri každodennej úprave vašich vlasov.

Vlastnosti:

  • dodá vlasom dokonalý objem a tvar
  • poskytuje matný vzhľad
  • nezaťažuje vlasy
  • uľahčuje styling

Použitie:
Naneste malé množstvo prípravku do suchých vlasov a upravte do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Konzistencia
púder
Účinok
fixácia, lesk a hebkosť, objem vlasov, regulácia nadmerného mazu
Typ pokožky hlavy
mastná pokožka hlavy

O značke American Crew

American Crew – revolúcia v úprave zovňajška mužov. Značka American Crew sa zrodila roku 1994, keď sa stylista a holič David Raccuglia rozhodol urobiť revolúciu v kaderníctve a úprave zovňajška mužov. Dnes sa v takmer 60 krajinách sveta predávajú pod značkou American Crew prípravky na starostlivosť o pleť a úpravu vlasov vyznačujúce sa nepopierateľnou kvalitou a účinnosťou.
David Raccuglia, výrazná osobnosť vo svete vysokého štýlu, so svojou značkou American Crew neúnavne pomáha pánskym kaderníkom a stylistom posúvať ich služby na úplne novú úroveň. Filozofiou, ktorá za týmto úsilím stojí, je vedomie, že sa stále viac mužov skutočne zaujíma o to, ako to vyzerajú, a tento trend mužov budujúcich svoj imidž sa prelína všetkými vekovými a demografickými skupinami.
American Crew nie je len life-štýlovou značkou a dodávateľom do salónov krásy. Je míľnikom v histórii starostlivosti o zovňajšok mužov a vedúcou salónnou značkou vytvorenou pre mužov špecificky podľa požiadaviek profesionálnych stylistov. Zakladá si na svojej inovatívnosti a neustálom priekopníctve najnovších štýlov. Značku American Crew milujú profesionálni kaderníci aj celebrity a jej zástupcovia patria k tým, kto udáva tón a trendy v úprave mužského zovňajška.
Značka American Crew nikdy nezabúda na to, že jej prácou je poskytnúť mužom a ich stylistom nástroje, ktoré potrebujú na každodenné vytváranie štýlového, mužného vzhľadu.  

Recenzie American Crew Styling Boost Powder