O značke Apivita

Prírodná. Účinná. Holistická. Taká je kozmetika Apivita zo slnečného Grécka, ktorá vyznáva celostný prístup ku kráse, spokojnosti a zdraviu. Podporuje vyvážený a harmonický životný štýl, využíva prvotriedne prírodné suroviny a v jej zložení nenájdete žiadne ftaláty, silikóny ani minerálne oleje.

 

Príbeh značky Apivita sa začal písať v roku 1972, keď ju založili mladí lekárnici Nikos a Niki Koutsian. Inšpiráciou im bolo včelie spoločenstvo, grécka príroda a Hippokratov holistický prístup. Názov Apivita vznikol z latinských slov Apis (včela) a Vita (život), pretože práve včelie produkty hrajú v tejto gréckej kozmetike dôležitú rolu.

Presvedčte sa o účinkoch kozmetiky Apivita na vlastnej koži. Vyskúšajte napríklad obľúbený hydratačný rad Apivita Aqua Beelicious, prípravky z populárneho anti-age radu Apivita Bee Radiant, čistiacu pleťovú kozmetiku Apivita Cleansing alebo účinné pleťové masky Apivita Express Beauty. Za pozornosť stojí aj spevňujúci krém a sérum Apivita Queen Bee, sprej proti vypadávaniu vlasov Apivita Hair Loss alebo protivrásková starostlivosť Apivita Wine Elixir.

celý text skryť text

Najpredávanejšie