Prejsť na hlavný obsah

Apivita

Včely sú remeselníčky prírody, sú zdrojom života.

Keby včely prestali existovať, náš svet by nebol ničím.

Spoločnosť APIVITA na včely myslí pri všetkých svojich aktivitách.

Pozrime sa na náš „včelí úľ“ APIVITA trochu zblízka.

Toto video vyrobila spoločnosť BBCStoryWorks Commercial Productions pre APIVITA a Cosmetics Europe.

Viac na: https://essentialsfordailylife.cosmeticseurope.eu/about.html

celý text skryť text

O značke Apivita

Prírodná. Účinná. Holistická. Taká je kozmetika Apivita zo slnečného Grécka, ktorá vyznáva celostný prístup ku kráse, spokojnosti a zdraviu. Podporuje vyvážený a harmonický životný štýl, využíva prvotriedne prírodné suroviny a v jej zložení nenájdete žiadne ftaláty, silikóny ani minerálne oleje.

 

Príbeh značky Apivita sa začal písať v roku 1972, keď ju založili mladí lekárnici Nikos a Niki Koutsian. Inšpiráciou im bolo včelie spoločenstvo, grécka príroda a Hippokratov holistický prístup. Názov Apivita vznikol z latinských slov Apis (včela) a Vita (život), pretože práve včelie produkty hrajú v tejto gréckej kozmetike dôležitú rolu.

Presvedčte sa o účinkoch kozmetiky Apivita na vlastnej koži. Vyskúšajte napríklad obľúbený hydratačný rad Apivita Aqua Beelicious, prípravky z populárneho anti-age radu Apivita Bee Radiant, čistiacu pleťovú kozmetiku Apivita Cleansing alebo účinné pleťové masky Apivita Express Beauty. Za pozornosť stojí aj spevňujúci krém a sérum Apivita Queen Bee, sprej proti vypadávaniu vlasov Apivita Hair Loss alebo protivrásková starostlivosť Apivita Wine Elixir.

celý text skryť text