ArdellMagnetic Lashes magnetické mihalnice

2×
Ardell Magnetic Lashes magnetické mihalnice
Ardell Magnetic Lashes magnetické mihalnice
Doprava zadarmo
Double Demi Wispies
16,00

Na sklade | Kód: ARD2103
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Čaká vás významná udalosť, na ktorej chcete vyzerať neodolateľne? Túžite po výraznom večernom líčení? Prajete si zažiť pocit, aké je mať nekonečne dlhé mihalnice? Vyskúšajte magnetické mihalnice Ardell Magnetic Lashes. Skrývajú revolučnú multimagnetovú technológiu so šiestimi až ôsmimi takmer neviditeľnými magnetmi, ktoré sú na mihalniciach umiestnené tak, aby kopírovali prirodzenú líniu vašich mihalníc.

Zložitému lepeniu mihalníc či ich nákladnému predlžovaniu v salónoch krásy odzvonilo. Dosiahnutie dokonalého looku nikdy nebolo ľahšie.

Vlastnosti:

  • maximálne zvýrazňujú pohľad a vytvárajú atraktívny vzhľad
  • vďaka revolučnej multimagnetovej technológii perfektne držia
  • sú vyrobené z ľudských vlasov – vyzerajú prirodzene
  • dokonale kopírujú prirodzenú líniu mihalníc
  • ľahká aplikácia bez lepidla
  • možno ich používať opakovane

Ako aplikovať:
Mihalnice Ardell Magnetic Lashes priložte k vašim mihalniciam a stlačte. Horný pár z balenia patrí na vrchnú stranu mihalníc, dolný pár na spodnú stranu vrchných mihalníc.

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.