Ardell Magnetic Lashesmagnetické mihalnice

1×
Ardell Magnetic Lashes magnetické mihalnice
Ardell Magnetic Lashes magnetické mihalnice
Double Demi Wispies
15,50

  • Ardell Magnetic Lashes magnetické mihalnice
  • Ardell Magnetic Lashes magnetické mihalnice
  • Ardell Magnetic Lashes magnetické mihalnice
Kód: ARD2103 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Ardell Magnetic Lashes

Produkt Ardell Magnetic Lashes zdôrazní váš pohľad a podčiarkne krásu očí.

Vlastnosti:

  • rýchla a jednoduchá aplikácia
  • opticky zväčšuje oči a dodáva hĺbku pohľadu

Zloženie:

  • prírodné riasy

O značke Ardell

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.  

Recenzie Ardell Magnetic Lashes

tracking pixel