ArdellWispies umelé mihalnice

Ardell Wispies umelé mihalnice 6 ks
Ardell Wispies umelé mihalnice 6 ks
Nové
Doprava zadarmo
21,80
6 ks
Na sklade | Kód: ARD02847
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Chcete dodať líčeniu nový rozmer a túžite sa cítiť naozaj výnimočne? Umelé mihalnice Ardell Wispies vám maximálne prehĺbia pohľad a vaše oči sa stanú magnetom, ktorý bude priťahovať pohľady všetkých naokolo.

Vlastnosti:

  • okamžite zintenzívnia každé líčenie
  • vytvárajú dramatický pohľad
  • mihalnice vyzerajú hneď dlhšie a objemnejšie

Použitie:
Na pásik naneste lepidlo, nechajte chvíľu zaschnúť a prilepte na očné viečko čo najbližšie k mihalniciam. Na záver môžete mihalnice natočiť klieštikmi na mihalnice.

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.