ArtdecoRubicell Mini Applictor aplikátor na očné tiene mini

Artdeco Rubicell Mini Applictor aplikátor na očné tiene mini
Artdeco Rubicell Mini Applictor aplikátor na očné tiene mini
Doprava zadarmo
aplikátor na očné tiene mini
1,00

Na sklade | Kód: ART2242
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Štetec na oči Artdeco Rubicell Mini Applictor je nenahraditeľným pomocníkom pri každom líčení očí.

Vlastnosti:

  • na cesty aj do kabelky
  • umožňuje rýchlu aplikáciu očných tieňov
  • nanáša optimálnu vrstvu očných tieňov

Zloženie:

  • zo syntetických vlákien

Použitie:
Pre tenké linky veďte štetček pozdĺž rias jemne, pokiaľ chcete širšie linky, viac na štetček pritlačte. Špičkou štetčeka môžete ľahko zakončiť linku pri vnútornom alebo vonkajšom kútiku oka.

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.