ArtdecoCamouflage Cream korekčná tyčinka

Artdeco Camouflage Cream korekčná tyčinka
Artdeco Camouflage Cream korekčná tyčinka
Odporúčaná maloobchodná cena
10,00

Ušetríte 20%
odtieň 496.1 Fair Vanilla 1.6 g
8,00

Na sklade | Kód: ART1632
1
Večerné doručenie
utorok 30. 11. 2021
Osobný odber
utorok 30. 11. 2021

Vodoodolná korekčná tyčinka Artdeco Camouflage skvelo zakryje všetky nedokonalosti pleti a vďaka dlhotrvajúcemu zloženiu sa na ňu môžete spoľahnúť po celý deň.

Vlastnosti:

  • maskuje nedostatky ako pupence, tmavé kruhy, jazvy či začervenanie pleti
  • farebná škála zaisťuje možnosť krytia všetkých typov nedokonalostí
  • má jemnú krémovú textúru a ľahko sa nanáša
  • je dlhotrvajúca a odolná proti vode aj oteru

Ako aplikovať:
Nanášajte prstom alebo štetčekom na miesta, ktoré potrebujete zakryť. Jemne vklepte a chvíľu počkajte, až sa produkt vstrebe.

Vlastnosti

Konzistencia
tuhá
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ krytia
stredné, vysoké
Efekt
vodoodolný, korekčný

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.