Artdeco Kajal Linerceruzka na oči

Artdeco Kajal Liner ceruzka na oči
Artdeco Kajal Liner ceruzka na oči
Odporúčaná maloobchodná cena
6,00

Ušetríte 13%
odtieň 22.02 Black 1,1 g
5,20

Kód: ART1508 | Na sklade
1
Večerné doručenie
pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Artdeco Kajal Liner
Vlastnosti

Kajalová ceruzka na oči Artdeco Kajal Liner má obzvlášť mäkkú, gélovú textúru, a je preto ideálnou voľbou na líčenie, pokiaľ máte citlivé oči alebo nosíte kontaktné šošovky.

Vlastnosti:

  • nerozmazáva sa a má dlhotrvajúcu výdrž
  • priaznivo pôsobí proti starnutiu pleti
  • mäkký, ale presný hrot nedráždi oči a neťahá citlivú kožu očného okolia
  • krémová textúra sa ľahko nanáša a skvele priľne k viečku

Zloženie:

  • prírodné antioxidanty
  • neobsahuje konzervanty a minerálne oleje

Ako aplikovať:
Priložte hrot ceruzky k hornej línii rias a veďte linku od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu. Pre romantický a intenzívny vzhľad očí nakreslite linku aj na spodnú líniu rias alebo spodnú vodnú linku oka.

Vlastnosti

Odtieň
čierny

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.

Recenzie Artdeco Kajal Liner

tracking pixel