Artdeco Eye Liner Soft Eye Liner Waterproof

ceruzka na oči

Artdeco Eye Liner Soft Eye Liner Waterproof ceruzka na oči
Artdeco Eye Liner Soft Eye Liner Waterproof ceruzka na oči
Artdeco Eye Liner Soft Eye Liner Waterproof ceruzka na oči
odtieň 221.10 Black 1,2 g
6,50

Kód: ART1516 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 16. 11. 2018
Osobný odber
pondelok 19. 11. 2018
Artdeco Eye Liner Soft Eye Liner Waterproof
odtieň 221.10 Black 1,2 g | 6,50

Popis kozmetiky Artdeco Eye Liner Soft Eye Liner Waterproof

Popis:
Vodeodolná ceruzka na oči Artdeco Eye Liner Soft Eye Liner Waterproof je mimoriadne trvanlivá a vďaka svojej krémovej textúre poskytuje veľmi ľahkú a presnú možnosť aplikácie. S exkluzívnou ceruzkou Eye Liner Soft Eye Liner Waterproof sa už nebudete musieť báť, že by vám mohla počas dňa z viečok stiecť alebo stratiť farbu. Po jej zaschnutí sa stáva nerozmazateľnou a vodeodolnou. Nalíčenie očí tak zostane bezo zmeny až do odlíčenia a počas dňa nie je nutná re-aplikácia. Ceruzka je veľmi bohatá na farebné pigmenty, ktoré zintenzívnia váš pohľad.  Skladá sa z prírodných antioxidantov a vitamínu E. Bez parfemácie, vhodná aj pre citlivé oči. Nie je testovaná na zvieratách.

Účinky:

• Vodeodolná a po zaschnutí nerozmazateľná
• Presná a jednoduchá aplikácia
• Vysoká krycia schopnosť

Aktívne látky:

• vitamín E - prírodný antioxidant
• krémová formula

Ako aplikovať:
Ceruzku nanášajte pozdĺž línie rias od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu. Krátko po aplikácii možno linku rozmazať do stratena, po zaschnutí sa stáva nerozmazateľnou.

Vlastnosti

Farba
čierna
Vodoodolné
vodeodolné

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.