Artdeco Eye Shadow Base

podkladová báza pod očné tiene

Artdeco Eye Shadow Base podkladová báza pod očné tiene
Artdeco Eye Shadow Base podkladová báza pod očné tiene
Artdeco Eye Shadow Base podkladová báza pod očné tiene
7,00
Zľava 22%
5 ml
5,47

Kód: ART1546 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
piatok 16. 11. 2018
Osobný odber
piatok 16. 11. 2018
Artdeco Eye Shadow Base
5 ml | 5,47

Popis kozmetiky Artdeco Eye Shadow Base

Popis:
Jedinečná báza pod očné tiene Artdeco Eye Shadow Base slúži ako farebne neutrálny podklad na očné viečka. Pomáha skorigovať nedokonalosť a nerovnomernú farebnosť očných viečok a perfektne ich pripraví na aplikáciu očných tieňov. Vďaka použitiu bázy Artdeco Eye Shadow Base je aplikácia očných tieňov jednoduchšia a farba vášho očného tieňa sa stane viac intenzívnou, živšou a tiene získajú dlhšiu trvanlivosť. Očný tieň tak dokonale drží až do chvíle, kedy ho odlíčite. Vďaka svojej jemnej krémovej textúre sa báza veľmi pohodlne nanáša a nevysušuje pokožku viečka. Báza je vhodná pre všetky typy očných tieňov a je vhodná aj pre nositeľky kontaktných šošoviek. Výrobok nie je testovaný na zvieratách.

Aktívne látky:


• bisabol - upokojuje pleť a neutralizuje červené tóny viečok
• vitamín E - vyživuje a chráni pokožku.

Účinky:

• predlžuje a zintenzívňuje farbu očných tieňov
• dôsledne drží očný tieň až do odlíčenia
• zjednocuje farebný tón
• skvelé krycie schopnosti
• nevysušuje pleť

Ako používať:
Bázu naneste prstom v tenkej vrstve na celé viečko a rovnomerne rozotrite. Stačí malé množstvo. Potom aplikujte ľubovoľný očný tieň.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.