Artdeco Brow Filler

vyplňujúca riasenka na obočie

2×
Artdeco Brow Filler vyplňujúca riasenka na obočie
odtieň 2809.2 Light Brown 7 ml
8,30

Kód: ART3364 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už zajtra utorok 21. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 21. 5. 2019
Artdeco Brow Filler
odtieň 2809.2 Light Brown 7 ml | 8,30

Popis kozmetiky Artdeco Brow Filler

Vyplňujúca maskara na obočie Artdeco Let’s Talk About Brows ľahko a rýchlo upraví vaše obočie a dodá mu bohatý, hustý a prirodzene výrazný vzhľad.

Vlastnosti:

  • sfarbuje obočie a fixuje ho v požadovanom tvare
  • zaisťuje prirodzený farebný tón a matný efekt
  • vyplňuje medzery medzi jednotlivými chĺpkami
  • obočie je učesané a upravené v jedinom ťahu

Ako aplikovať:
Pomocou špirálovitej kefky prečešte obočie po celej jeho dĺžke od koreňa nosa smerom k spánkom.

Vlastnosti

Vodoodolné
nie

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.