Artdeco Lip Liner Invisible Lip Contour

ceruzka na pery

Artdeco Lip Liner Invisible Lip Contour ceruzka na pery
Artdeco Lip Liner Invisible Lip Contour ceruzka na pery
Artdeco Lip Liner Invisible Lip Contour ceruzka na pery
odtieň 1710.1 0,3 g
5,39

Kód: ART1470 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
streda 21. 11. 2018
Artdeco Lip Liner Invisible Lip Contour
odtieň 1710.1 0,3 g | 5,39

Popis kozmetiky Artdeco Lip Liner Invisible Lip Contour

Ceruzka na pery Artdeco Lip Liner Invisible Lip Contour zamedzí nežiaducemu rozpíjaniu rúžu a umožní vytvoriť perfektný tvar pier.

Vlastnosti:

  • hydratuje pery
  • zabraňuje rozpitiu rúžu mimo pier

Použitie:
Vyznačte ceruzkou obrys pier, následne naneste rúž alebo lesk na pery.

Vlastnosti

Farba
transparentný
Vodoodolné
nie

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.