Astor Perfect Stay 24H korektor

 • Astor Perfect Stay 24H korektor
 • Astor Perfect Stay 24H korektor 1
   viac

  Varianty Astor Perfect Stay 24H

  • Astor Perfect Stay 24H korektor odtieň 001 Ivory 6,5 mlkorektor 

   Tento tovar je momentálne nedostupný.

   odtieň 001 Ivory 6,5 ml
   Kód: AST0254

  Hore

  O značke Astor

  Hodnotenie

  Jednoduchosť aplikácie

  Kozmetická kvalita

  Spokojnosť s výsledkom

  Vlastnosti

  Konzistencia

  korektor

  Pleť

  pre všetky typy pleti

  ASTOR – krása a čaro osobitosti. Značka ASTOR bola založená v roku 1952, v období ekonomického boomu povojnovej éry, a rýchlo si vydobyla povesť jedného z hlavných priekopníkov reagujúcich na narastajúcu túžbu žien po starostlivosť o krásu a sebavyjadrenie prostredníctvom módy. Už 60 rokov značka ASTOR vytvára vysoko kvalitné kozmetické výrobky a pomáha ženám vyjadrovať vlastný osobitý štýl a prebúdzať a zdôrazňovať to najkrajšie, čo sa v nich skrýva. Prístupom značky je pritom úsilie o blízke partnerstvo so zákazníčkami a dôraz na to, aby sa všetky produkty okrem prvotriednej kvality vyznačovali tiež vysokou eleganciou a modernosťou, sympatickou trúfalosťou a ľahko a príjemne sa používali. ASTOR verí, že pre každú ženu je v jej hektickom a mnohovrstevnatom živote nesmierne dôležité, aby mala možnosť užívať si svoju krásu a vlastný osobitý štýl. Misiou značky je poskytovať na to ženám tie najlepšie nástroje. A dôkazom toho, že sa jej to darí, je skutočnosť, že ASTOR patrí už po dekády k vedúcim značkám európskeho kozmetického trhu, zameraným na inovatívne a spoľahlivé výrobky, a udáva trend v úsilí mnohých generácií žien o osobitú krásu. Odborníci na make-up, dermatológovia a ďalší profesionáli aplikujú najnovšie inovácie, technológie, receptúry a exkluzívne prísady do stále nových produktov ASTOR. Výskumné a vývojové tímy v Monaku a Morris Plains zaisťujú, aby jednotlivé receptúry boli vhodné pre každý typ pleti a vyhovovali špecifickým potrebám žien v každom veku. ASTOR navyše neustále sleduje nové očakávania a nároky žien na kozmetické výrobky, a tak sú produkty tejto značky vždy moderné, vysokoúčinné a spĺňajúce požiadavky tých najnáročnejších zákazníčok. Dekoratívna kozmetika značky ASTOR pomáha ženám odhaľovať ich prirodzenú krásu, sledovať najhorúcejšie trendy v líčení a skryť všetky prípadné drobné nedokonalosti. Od dlhotrvajúcich make-upov cez rúže v najmódnejších odtieňoch až po očné linky, tiene a maskary najvyššej kvality, produkty ASTOR vám prinesú vždy to, čo od nich očakávate. ASTOR pomáha každej žene objaviť vlastnú osobitú krásu, a to zábavne, so štýlom a prirodzenou eleganciou.

  Hore

  Hodnotenie Astor Perfect Stay 24H

  • 29. apríla 2016
   Patrícia

   Nič moc, čakala som viac. Kryje fajn, príliš rýchlo schne a tvoria sa potom fľaky.

  • 1. marca 2016
   Sr

   Pre mňa veľmi dobrý korektor, mám najsvetlejší odtieň. Treba ho ale hneď zapracovať do pleti, lebo rýchlo schne a potom sa ťažko rozotiera. Kryje dobre.

  • 30. decembra 2015
   Natália

   Najhorší aký som zatiaľ mala možnosť vyskúšať. Vôbec nekryje. Mám najsvetlejší odtieň 001 Ivory a pod očami aj po použití korektoru vytvára sivo-modré kruhy. Nikomu neodporúčam.

  • 27. marca 2015
   Eva

   strašný, vôbec nekryje, vyzerá veľmi neprirodzene, nedá sa poriadne rozotrieť, na kruhy pod očami nepoužiteľný

  Čo si o Astor Perfect Stay 24H myslíte vy?

  Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


  Hodnotenie *

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie  Menu