Aussie 3 Minute Miracle Nourishhĺbkovo vyživujúci kondicionér

Aussie 3 Minute Miracle Nourish hĺbkovo vyživujúci kondicionér
Aussie 3 Minute Miracle Nourish hĺbkovo vyživujúci kondicionér
250 ml

Kód: AUS1472 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Aussie 3 Minute Miracle Nourish
Vlastnosti

Bezoplachový kondicionér Aussie 3 Minute Miracle Nourish predstavuje jednoduchý a rýchly spôsob regenerácie vašich vlasov s mnohými ďalšími benefitmi.

Vlastnosti:

  • zaisťuje výživu a regeneráciu
  • hĺbkovo obnovuje vlasy
  • zaisťuje hebkosť

Vlastnosti

Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy
Účinok
hydratácia, regenerácia poškodených vlasov, prevencia rozštiepených končekov
Typ vlasov
poškodené vlasy, suché vlasy, lámavé vlasy a rozštiepené končeky

O značke Aussie

Značka Aussie, ktorú založil v roku 1979 americký podnikateľ Tom Redmont, patrí do portfólia svetoznámej spoločnosti Procter & Gamble. Špecializuje sa na výrobu a predaj špičkovej vlasovej kozmetiky, určenej pre zákazníkov všetkých vekových kategórií. Aussie verí, že kvôli krásnemu účesu nemusíte nutne navštevovať kaderníka ani tráviť hodiny času v kúpeľni. Úplne stačí mať tie správne prípravky.
Samostatnú zmienku si zaslúžia stylingové spreje a gély, s pomocou ktorých svojim vlasom bleskovo dáte požadovaný tvar. Alebo ich potrebujete skôr hydratovať, posilniť, opraviť? Žiadny problém – Aussie má riešenie aj pre vás. Aussie čerpá inšpiráciu z nespútanej austrálskej prírody. Jej produkty teda obsahujú ingrediencie ako Anigozanthos (takzvaná „klokania labka“) či aloa pravá. Veľmi ľahko sa aplikujú a krásne voňajú.
Kozmetika Aussie je nielen mimoriadne účinná, ale aj bezpečná. Nie div, že počas svojej doterajšej existencie získala celý rad prestížnych ocenení a používa ju nejedna celebrita. Značka Aussie iste zaujme všetkých jedincov, ktorí sú neustále zaneprázdnení, chcú každý deň vyzerať a cítiť sa čo možno najlepšie a zháňajú kvalitu za rozumnú cenu.

Recenzie Aussie 3 Minute Miracle Nourish