Prejsť na hlavný obsah

Posilňujúci systém starostlivosti o vlasy Aveda Botanical Repair™ Krajšie a na dotyk príjemnejšie vlasy za okamih. Tieto produkty posilnia a zregenerujú poškodené vlasy zvnútra vďaka rastlinným molekulám, ktoré podporujú tvorbu vnútorných väzieb.


Sila rastlín. Ochrana planéty.

 

✓ 100% vegánske zloženie
✓ 100 % využitie veternej a solárnej energie*
✓ Bez sulfátových čistidiel, silikónov a parabénov
✓ Bez syntetickej parfumácie
✓ Fľaštičky a tégliky bez použitia nových plastov
✓ 94 % prírodný pôvod**

Posilnenie vlasov cez noc

 

NOVÉ posilňujúce nočné sérum Botanical Repair™ Strengthening Overnight Serum:
8-hodinová intenzívna regenerácia vlasov technológia na rastlinnej báze vytvorí nové väzby a premení vám vlasy, kým spíte. Z 99 % prírodného pôvodu.* Vegánske zloženie. Bez silikónov. So silou oleja nangai. 

Váš 24-hodinový posilňujúci rituál

Naše vlasy čelia poškodeniu každý deň, či už vo forme rozčesávania, vysušenia fénom alebo žehlenia. Preto Aveda prichádza s jednoduchým riešením, ktoré vlasy posilní a ochráni pred vplyvom vysokých teplôt a chemických aj fyzických zásahov. Objavte rad oceňovanej rastlinnej starostlivosti a zaistite vlasom nepretržitú regeneráciu:
Počas sprchovania jemne odstráňte nadbytočný maz a zvyšky stylingu pomocou posilňujúceho šampónu Botanical Repair™ Strengthening Shampoo a potom použite kondicionér s posilňujúcim účinkom, aby ste obmedzili lámanie.TIP: Miesto kondicionéra môžete naniesť intenzívnu posilňujúcu masku Botanical Repair™ Intensive Strengthening Masque v ľahkej alebo hutnejšej verzii. Pre extra posilňujúci účinok a hĺbkovú regeneráciu ju aplikujte raz za týždeň alebo podľa potreby.Pred použitím fénu vlasom doprajte bezoplachovú starostlivosť Botanical Repair™ Strengthening Leave-in Treatment. Tento produkt vlasy uhladí, uľahčí rozčesávanie a ošetruje bez toho, že by ich zaťažoval. Chráňte si vlasy pred UV lúčmi a teplotami až do 230 °C.NOVÉ posilňujúce nočné sérum Botanical Repair™ Strengthening Overnight Serum opraví rozštiepené končeky, kým spíte, a tak ešte zvýši účinky predchádzajúcej regeneračnej starostlivosti. Ráno stačí vlasy upraviť tak, ako ste zvyknutí.