Prejsť na hlavný obsah

Aveda

Aveda

Značka Aveda je postavená na pilieroch, ktoré sú súčasne vyjadrením tých najdôležitejších potrieb a prianí dnešných spotrebiteľov. Jedným z pilierov je špičková kvalita produktov Aveda s prírodným zložením a ich inovácie. Vlasové produkty Aveda obsahujú priemerne 90 % zložiek prírodného pôvodu. Ďalej je značka 100 % vegánska. Zakladá si aj na tom, aby jej produkty prinášali skutočný wellness zážitok. 

Nielen pilierom, ale aj poslaním spoločnosti Aveda je starostlivosť o planétu a všetkých, čo na nej žijú. Aveda bola prvou kozmetickou značkou, ktorá vyrábala 100 % svojich produktov výhradne z veternej energie. Prvenstvo drží aj vo využívaní recyklovaných obalov. Minimalizácia odpadov a uhlíkovej stopy či zodpovedné využívanie zdrojov sú spôsoby, akými sa Aveda stará nielen o svet krásy, ale aj o celý svet.

Medzi najobľúbenejšie produkty patrí šampón Aveda alebo kondicionér Aveda. Vlasové produkty Aveda sú priam ikonické. Milovníkov líčenia nadchne Aveda make-up a mužom sú určené produkty Aveda Men. Svoje si tu nájde každý, komu záleží na čistote zloženia kozmetických produktov a životnom prostredí.

celý text skryť text