Avon Perceive Dew

toaletná voda pre ženy 50 ml

8×
Avon Perceive Dew toaletná voda pre ženy 50 ml
Avon Perceive Dew toaletná voda pre ženy 50 ml
Avon Perceive Dew toaletná voda pre ženy 50 ml
Avon Perceive Dew toaletná voda pre ženy 50 ml
Avon Perceive Dew toaletná voda pre ženy 50 ml
Avon Perceive Dew toaletná voda pre ženy 50 ml
Avon Perceive Dew toaletná voda pre ženy 50 ml
Avon Perceive Dew toaletná voda pre ženy 50 ml
50 ml
10,90

Kód: AVO0137 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
štvrtok 21. 2. 2019
Osobný odber
štvrtok 21. 2. 2019
Avon Perceive Dew
50 ml | 10,90

Popis parfému Avon Perceive Dew

Dámsky parfém Avon Perceive Dew je novo vytvorená vôňa svojho pôvodného parfému, má rovnaký tvar flakónu, ale líši sa svojim zložením. Avon Perceive Dew je svieža, ovocno-kvetinová vôňa s morským nádychom. Obsahuje príjemne zmiešané tóny citróna, melóna, spolu s morským vánkom a marhuľou, všetko na základe santalového dreva a zlatistej ambry.

Vôňa Perceive Dew je ako čerstvý vánok na lúke plnej kvetov, ľahnete si na ňu, necháte sa krásne pohlcovať slnkom a osvieži vás vodný melón spolu s morským vánkom. Pocítite nádheru života, rovnako ako silu optimistickej vône parfému Avon Perceive Dew. Ten je ako stvorený pre ženy energické, milujúce prírodnú sviežosť, život a krásu kvetov, slnka a prírody. Perceive Dew môžete nosiť počas dňa aj večer.

Zloženie

Hlava
citrón z oblasti Amalfi, frézia, melón
Srdce
marhuľa, morské tóny, zimolez
Základ
ambra, pižmo, santalové drevo
Druh vône
kvetinová, vodná

O značke Avon

Avon parfémy a obľúbená Avon kozmetika – legenda medzi kozmetickými spoločnosťami. Avon je popredná celosvetová kozmetická spoločnosť. Patrí medzi najväčšie v oblasti priameho predaja – jej výrobky predáva vyše šesť miliónov nezávislých reprezentantov vo viac ako stovke krajín. Široká ponuka Avon zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť.
Na začiatku príbehu značky takej známej, že sa objavila napríklad aj v kultovom filme Tima Burtona Nožnicovoruký Edward, stojí obchodný cestujúci s knihami David McConnell. Ku koncu 19. storočia začal David ku knihám pridávať malý voňavý darček, a pretože čoskoro začal byť väčší záujem o jeho vône, než o knihy, založil vlastnú kozmetickú spoločnosť California Parfume Company.
Rad výrobkov pomenovaných podľa rodiska obľúbeného McConnellovho autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, ktorý bol uvedený na trh v roku 1929, sa stal taký populárny, že sa firma roku 1939 oficiálne premenovala na Avon Products Inc.
Myšlienkou hlavného spôsobu predaja výrobkov Avon je presvedčenie, s ktorým ako prvý prišiel práve David McConnell, že pre priamy predaj je najdôležitejší osobný kontakt. Prvou „Avon Lady“ bola pani P. F. E. Albee, ktorá sa tak stala jednou z prvých žien s príležitosťou nadobudnúť finančnú nezávislosť.
Dodnes Avon Cosmetics dodržiava svoj záväzok poskytovať ženám nielen možnosť neobmedzeného zárobku, ale tiež chrániť ich zdravie a brániť ich práva. Preto sa Avon intenzívne venuje charitatívnym projektom zameraným proti rakovine prsníka a domácemu násiliu. V rámci svojej spoločenskej uvedomelosti sa zameriava aj na ekológiu a obnovu dažďových pralesov a ako jedna z prvých významných kozmetických spoločností už pred viac ako 20 rokmi ukončil testovanie prípravkov na zvieratách.
Medzi najznámejšie značky spoločnosti AVON patrí ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft alebo Advance Techniques. Široká ponuka dekoratívnej a pleťovej kozmetiky, vôní a ďalších produktov pre krásu a komfort je vyvíjaná v Centre výskumu a vývoja v štáte New York, ktorého zamestnanci sú odborníci na poli biochémie, mikrobiológie, toxikológie, dermatológie a klinického testovania.
Avon sa usiluje o to, aby bol život krajší. Vyberte si make-up, parfémy a najrôznejšiu kozmetiku Avon na notino.sk za skvelé ceny.  

Hodnotenie Avon Perceive Dew

Pridať novú recenziu

4.0
8 hodnotenie
5
2
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem