AvonPlanet Spa Luxury Spa luxusná obnovujúca zlupovacia pleťová maska s výťažkami z čierneho kaviáru

   • Avon Planet Spa Luxury Spa luxusná obnovujúca zlupovacia pleťová maska s výťažkami z čierneho kaviáru
   • Avon Planet Spa Luxury Spa luxusná obnovujúca zlupovacia pleťová maska s výťažkami z čierneho kaviáru 1
   • Avon Planet Spa Luxury Spa luxusná obnovujúca zlupovacia pleťová maska s výťažkami z čierneho kaviáru 2
   • Avon Planet Spa Luxury Spa luxusná obnovujúca zlupovacia pleťová maska s výťažkami z čierneho kaviáru 3
   • Avon Planet Spa Luxury Spa luxusná obnovujúca zlupovacia pleťová maska s výťažkami z čierneho kaviáru 4
     viac

    1 typ produktu 2,90 €

    Kuriérom UPSUž zajtra (Štvrtok 29.06.2017)
    ZásielkovňaUž zajtra (Štvrtok 29.06.2017)
    Osobný odber BratislavaUž zajtra (Štvrtok 29.06.2017)

    Uvedené časy sú informatívne, vychádzajú z predpokladaných dodacích lehôt prepravných firiem.

    Varianty Avon Planet Spa Luxury Spa

    • Avon Planet Spa Luxury Spa luxusná obnovujúca zlupovacia pleťová maska s výťažkami z čierneho kaviáru (Luxurious Reviving Peel off Face Mask) 75 mlluxusná obnovujúca zlupovacia pleťová maska s výťažkami z čierneho kaviáru 

     Viac než 20 ks na sklade v centrálnom sklade

     (Luxurious Reviving Peel off Face Mask) 75 ml
     Kód: AVO1062

     2,90 €

    Hore

    O značke Avon

    Hodnotenie

    Jednoduchosť aplikácie

    Kozmetická kvalita

    Spokojnosť s výsledkom

    Vlastnosti

    konzistencia

    maska

    pleť

    pre všetky typy pleti

    Podľa problému pleti

    hydratácia, vrásky a linky, výživa a dehydratácia

    vek

    vrásky

    Avon parfémy a obľúbená Avon kozmetika – legenda medzi kozmetickými spoločnosťami. Avon je popredná celosvetová kozmetická spoločnosť. Patrí medzi najväčšie v oblasti priameho predaja – jej výrobky predáva vyše šesť miliónov nezávislých reprezentantov vo viac ako stovke krajín. Široká ponuka Avon zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Na začiatku príbehu značky takej známej, že sa objavila napríklad aj v kultovom filme Tima Burtona Nožnicovoruký Edward, stojí obchodný cestujúci s knihami David McConnell. Ku koncu 19. storočia začal David ku knihám pridávať malý voňavý darček, a pretože čoskoro začal byť väčší záujem o jeho vône, než o knihy, založil vlastnú kozmetickú spoločnosť California Parfume Company. Rad výrobkov pomenovaných podľa rodiska obľúbeného McConnellovho autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, ktorý bol uvedený na trh v roku 1929, sa stal taký populárny, že sa firma roku 1939 oficiálne premenovala na Avon Products Inc. Myšlienkou hlavného spôsobu predaja výrobkov Avon je presvedčenie, s ktorým ako prvý prišiel práve David McConnell, že pre priamy predaj je najdôležitejší osobný kontakt. Prvou „Avon Lady“ bola pani P. F. E. Albee, ktorá sa tak stala jednou z prvých žien s príležitosťou nadobudnúť finančnú nezávislosť.Dodnes Avon Cosmetics dodržiava svoj záväzok poskytovať ženám nielen možnosť neobmedzeného zárobku, ale tiež chrániť ich zdravie a brániť ich práva. Preto sa Avon intenzívne venuje charitatívnym projektom zameraným proti rakovine prsníka a domácemu násiliu. V rámci svojej spoločenskej uvedomelosti sa zameriava aj na ekológiu a obnovu dažďových pralesov a ako jedna z prvých významných kozmetických spoločností už pred viac ako 20 rokmi ukončil testovanie prípravkov na zvieratách. Medzi najznámejšie značky spoločnosti AVON patrí ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft alebo Advance Techniques. Široká ponuka dekoratívnej a pleťovej kozmetiky, vôní a ďalších produktov pre krásu a komfort je vyvíjaná v Centre výskumu a vývoja v štáte New York, ktorého zamestnanci sú odborníci na poli biochémie, mikrobiológie, toxikológie, dermatológie a klinického testovania. Avon sa usiluje o to, aby bol život krajší. Vyberte si make-up, parfémy a najrôznejšiu kozmetiku Avon na notino.sk za skvelé ceny.  

    Hore

    Hodnotenie Avon Planet Spa Luxury Spa

    • 8. mája 2017
     Samantha

     Maska príjemne vonia ale ťažšie sa aplikuje,je velmi lepkavá,dlho schne a ťažko sa odstraňuje.Je pravda,že po použití je pleť hladšia a jemnejšia ale nieje to nič extra , neodporúčam.

    • 8. mája 2017
     Samantha

     Maska príjemne vonia ale ťažšie sa aplikuje,je velmi lepkavá,dlho schne a ťažko sa odstraňuje.Je pravda,že po použití je pleť hladšia a jemnejšia ale nieje to nič extra , neodporúčam.

    • 8. mája 2017
     Samantha

     Príjemne vonia ale už pri aplikovaní sa vyskytli problémy,maska je velmi lepkavá,pomaly schne a ťažko sa dáva dole. Je pravda,že je po použití pleť jemnejšia a hladkejšia ale nieje to nič extra, zbytočné vyhodenie peňazí.Neodporúčam a viackrát si určite nekúpim...

    • 29. februára 2016
     Anet

     Za málo peňazí málo muziky. Pleť je jemnejšia ináč nič moc

    • 29. februára 2016
     Anet

     Za málo peňazí málo muziky. Pleť je jemnejšia ináč nič moc

    Zobraziť všetkých 7 recenzií

    Čo si o Avon Planet Spa Luxury Spa myslíte vy?

    Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


    Hodnotenie *

    1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

    1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

    1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie