AvonSilky Soft Musk toaletná voda pre ženy

7×
Avon Silky Soft Musk toaletná voda pre ženy
Avon Silky Soft Musk toaletná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
8,90

Ušetríte 23%
50 ml
6,80

Kód: AVO4131 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra štvrtok 21. 10. 2021
Osobný odber
už zajtra štvrtok 21. 10. 2021

Popis Avon Silky Soft Musk
Zloženie

Patríte medzi nenapraviteľné romantičky? Podčiarknite svoju nežnú stránku kvetinovou vôňou. Toaletná voda pre ženy Avon Silky Soft Musk je dômyselným doplnkom prirodzenej krásy každej ženy, ktorá sa rada cíti žensky a zmyselne.

  • kvetinová vôňa
  • pre nežnú romantičku
  • dokonalá vôňa na letné večery

Zloženie vône
Úvod vonnej kompozície patrí aromatickej ľalii, ktorá omámi vaše zmysly. Srdce vône otvára sladká vanilka a pôsobivý koniec patrí zmyselnému pižmu.

Príbeh vône
Písal sa rok 2016, keď bola na trh uvedená toaletná voda pre ženy Avon Silky Soft Musk. Vôňa a fľaštička je inšpirovaná nežnosťou a pôvabom žien. Prebuďte v sebe ženskosť a dovoľte si byť na chvíľku jemná a krehká.

Zloženie

Zloženie
ľalia, pižmo, vanilka
Druh vône
kvetinová

O značke Avon

Kozmetika Avon je dnes už vo svete krásy legendou. Značka, ktorá sa viac než 125 rokov zaujíma nielen o ženský pôvab, ale aj o ženy samotné, ponúka ošetrujúce prípravky, dekoratívnu kozmetiku aj parfémy Avon.

Na začiatku príbehu stál v roku 1886 obchodný predajca kníh David McConnell, ktorý ku každému nákupu pridával drobný voňavý darček. Jeho vône sa však čoskoro stali populárnejšie než samotné knihy, a tak sa rozhodol založiť si vlastnú kozmetickú spoločnosť. Stále však veril v dôležitosť osobného kontaktu. Tak vznikla myšlienka prvej Avon lady, ktorá navyše ženám so sebou priniesla aj príležitosť na finančnú nezávislosť. Neoddeliteľnou súčasťou osobného predaja sa tak stal aj Avon katalóg s ponukou kozmetiky.

Dnes je dostupná kozmetika Avon online, no i tak na svoje tradičné začiatky nezanevrela. Zvoľte si svoju cestu a vyskúšajte aj vy túto rokmi overenú značku. Pýši sa najmä pleťovou starostlivosťou Anew, vlasovými prípravkami Advance Techniques, exkluzívnou kolekciou Luxe, ošetrujúcimi produktmi Planet Spa alebo detským radom Avon Baby.

 

Recenzie Avon Silky Soft Musk7