Avon Treselleparfumovaná voda pre ženy

21×
Avon Treselle parfumovaná voda pre ženy
Avon Treselle parfumovaná voda pre ženy
50 ml
8,89

Kód: AVO0072 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
pondelok 28. 9. 2020

Popis parfému Avon Treselle
Zloženie

Avon Treselle je kvetinová a zároveň zvodná vôňa pre výnimočné ženy. Parfém symbolizuje odvahu, sebavedomie, neuveriteľnú ženskú silu a intuíciu. Nositeľka vône Avon Treselle je citlivá, optimistická a má plnú hlavu životných ideálov. Nebojí sa ísť za hlasom svojho srdca a nerobí jej problém búrať mýty a nezmyselné predsudky.

 Hlava parfému Treselle ukrýva jedinečné esencie lotosu a vzácnej tuberózy zasypané jemnými plátkami omamnej ruže. V delikátnom srdci sa nachádza vzrušujúce sladké drievko a výrazné korenie. Zmyselný základ je inšpirovaný čistým pižmom, opojnou ľaliou a orrisom. Tento exkluzívny dámsky parfém Avon môžete nosiť po celý deň.

Očarujúca vôňa Avon Treselle vám dodá sebavedomie, životný optimizmus a nadhľad.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
ruža, tuberóza, lotos
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
sladké drievko, korenie
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
kosatec, ľalia, pižmo
Druh vône
kvetinová

O značke Avon

Kozmetika Avon je dnes už vo svete krásy legendou. Značka, ktorá sa viac než 125 rokov zaujíma nielen o ženský pôvab, ale aj o ženy samotné, ponúka ošetrujúce prípravky, dekoratívnu kozmetiku aj parfémy Avon.

Na začiatku príbehu stál v roku 1886 obchodný predajca kníh David McConnell, ktorý ku každému nákupu pridával drobný voňavý darček. Jeho vône sa však čoskoro stali populárnejšie než samotné knihy, a tak sa rozhodol založiť si vlastnú kozmetickú spoločnosť. Stále však veril v dôležitosť osobného kontaktu. Tak vznikla myšlienka prvej Avon lady, ktorá navyše ženám so sebou priniesla aj príležitosť na finančnú nezávislosť. Neoddeliteľnou súčasťou osobného predaja sa tak stal aj Avon katalóg s ponukou kozmetiky.

Dnes je dostupná kozmetika Avon online, no i tak na svoje tradičné začiatky nezanevrela. Zvoľte si svoju cestu a vyskúšajte aj vy túto rokmi overenú značku. Pýši sa najmä pleťovou starostlivosťou Anew, vlasovými prípravkami Advance Techniques, exkluzívnou kolekciou Luxe, ošetrujúcimi produktmi Planet Spa alebo detským radom Avon Baby.

 

Recenzie Avon Treselle21