Avon Treselle

Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

18×
Avon Treselle Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Avon Treselle Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Avon Treselle Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Avon Treselle Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Avon Treselle Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Avon Treselle Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Avon Treselle Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Avon Treselle Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
50 ml
16,90

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: AVO0072 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 25. 2. 2019
Osobný odber
pondelok 25. 2. 2019
Avon Treselle
50 ml | 16,90

Popis parfému Avon Treselle

Avon Treselle je kvetinová a zároveň zvodná vôňa pre výnimočné ženy. Parfém symbolizuje odvahu, sebavedomie, neuveriteľnú ženskú silu a intuíciu. Nositeľka vône Avon Treselle je citlivá, optimistická a má plnú hlavu životných ideálov. Nebojí sa ísť za hlasom svojho srdca a nerobí jej problém búrať mýty a nezmyselné predsudky.

 Hlava parfému Treselle ukrýva jedinečné esencie lotosu a vzácnej tuberózy zasypané jemnými plátkami omamnej ruže. V delikátnom srdci sa nachádza vzrušujúce sladké drievko a výrazné korenie. Zmyselný základ je inšpirovaný čistým pižmom, opojnou ľaliou a orrisom. Tento exkluzívny dámsky parfém Avon môžete nosiť po celý deň.

Očarujúca vôňa Avon Treselle vám dodá sebavedomie, životný optimizmus a nadhľad.

Zloženie

Hlava
lotos, ruža, tuberóza
Srdce
korenie, sladké drievko
Základ
kosatec, ľalia, pižmo
Druh vône
kvetinová

O značke Avon

Avon parfémy a obľúbená Avon kozmetika – legenda medzi kozmetickými spoločnosťami. Avon je popredná celosvetová kozmetická spoločnosť. Patrí medzi najväčšie v oblasti priameho predaja – jej výrobky predáva vyše šesť miliónov nezávislých reprezentantov vo viac ako stovke krajín. Široká ponuka Avon zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť.
Na začiatku príbehu značky takej známej, že sa objavila napríklad aj v kultovom filme Tima Burtona Nožnicovoruký Edward, stojí obchodný cestujúci s knihami David McConnell. Ku koncu 19. storočia začal David ku knihám pridávať malý voňavý darček, a pretože čoskoro začal byť väčší záujem o jeho vône, než o knihy, založil vlastnú kozmetickú spoločnosť California Parfume Company.
Rad výrobkov pomenovaných podľa rodiska obľúbeného McConnellovho autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, ktorý bol uvedený na trh v roku 1929, sa stal taký populárny, že sa firma roku 1939 oficiálne premenovala na Avon Products Inc.
Myšlienkou hlavného spôsobu predaja výrobkov Avon je presvedčenie, s ktorým ako prvý prišiel práve David McConnell, že pre priamy predaj je najdôležitejší osobný kontakt. Prvou „Avon Lady“ bola pani P. F. E. Albee, ktorá sa tak stala jednou z prvých žien s príležitosťou nadobudnúť finančnú nezávislosť.
Dodnes Avon Cosmetics dodržiava svoj záväzok poskytovať ženám nielen možnosť neobmedzeného zárobku, ale tiež chrániť ich zdravie a brániť ich práva. Preto sa Avon intenzívne venuje charitatívnym projektom zameraným proti rakovine prsníka a domácemu násiliu. V rámci svojej spoločenskej uvedomelosti sa zameriava aj na ekológiu a obnovu dažďových pralesov a ako jedna z prvých významných kozmetických spoločností už pred viac ako 20 rokmi ukončil testovanie prípravkov na zvieratách.
Medzi najznámejšie značky spoločnosti AVON patrí ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft alebo Advance Techniques. Široká ponuka dekoratívnej a pleťovej kozmetiky, vôní a ďalších produktov pre krásu a komfort je vyvíjaná v Centre výskumu a vývoja v štáte New York, ktorého zamestnanci sú odborníci na poli biochémie, mikrobiológie, toxikológie, dermatológie a klinického testovania.
Avon sa usiluje o to, aby bol život krajší. Vyberte si make-up, parfémy a najrôznejšiu kozmetiku Avon na notino.sk za skvelé ceny.  

Hodnotenie Avon Treselle

Pridať novú recenziu

4.0
18 hodnotenie
10
4
2
1
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem