Azzaro Chrome Sporttoaletná voda pre mužov

5×
Azzaro Chrome Sport toaletná voda pre mužov
Azzaro Chrome Sport toaletná voda pre mužov
100 ml

Kód: AZZ0044 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Objednajte si čokoľvek od značky Azzaro a máte dopravu zadarmo.

Popis parfému Azzaro Chrome Sport
Zloženie

Azzaro Chrome Sport je nový pánsky parfém, uvedený na trh vo februári roku 2010. Jedná sa o svieži a ľahký parfém, ktorý sa hodí predovšetkým na teplé, letné obdobie.

Osviežujúci vodopád citrusovej vône pocítite takmer ihneď po aplikácii parfému. Následne je vôňa zjemnená bergamotom a dotvorená vodnými tónmi či pikantným zázvorom. Celá kompozícia ingrediencií je podložená drevitými tónmi v základe, ktoré dodávajú vôni ten správny punc mužnosti.

Azzaro Chrome Sport uspokojuje túžbu muža po čistote a sviežosti, čo umocňuje aj moderný štýl flakónu, ktorého ladné tvary sa dokonale dopĺňajú s chrómom a matným sklom. Flakón ukrýva azúrovo modrý elixír sviežosti, pripomínajúci morskú lagúnu.

Azzaro Chrome Sport má za cieľ zblížiť a osláviť prežitky, ktoré spolu zdieľajú muži rôznych generácií. Parfém sa totiž hodí pre mužov všetkých vekových kategórií. Užite si aj vy tento svieži a energický parfém, pripomínajúci morský vietor a vôňu mora.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
pomaranč, citrón, mandarínka, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
zázvor, zelené tóny, vodné tóny
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
ambra, drevo
Druh vône
vodná, drevitá

O značke Azzaro

p>Parfémy Azzaro | Azzaro – vôňa zvádzania a radosti zo života. Značka Azzaro bola vytvorená podľa obrazu svojho zakladateľa, francúzsko-talianskeho módneho návrhára Lorisa Azzara. Rovnako ako priebojný Loris, ktorý sa narodil v Tunise rodičom sicílskeho pôvodu a v roku 1962 sa vydal do Paríža dobyť svet módy, tak značka Azzaro stelesňuje podstatu stredomorského luxusu svojou zmyselnosťou a zmyslovosťou a pôžitkárskym prístupom k životu.
Kým sa skončili 60. roky, zvládol si Loris Azzaro vybudovať výbornú povesť vďaka očarujúcej a vzrušujúcej móde, ktorú navrhoval. Čoskoro značka Azzaro rozšírila svoju ponuku o parfémy. Prvý bol uvedený na trh v roku 1975. Azzaro for Women, drevitá cyprusová vôňa, bola o tri roky neskôr nasledovaná prvým pánskym parfémom. Klasicky moderné Azzaro pour Homme je aromatická drevitá vôňa patriaca do skupiny vône papradia (fougère).
Dnes má značka Azzaro na svojom konte niekoľko desiatok parfémov. Medzi najnovšie a tiež najúspešnejšie patrí Azzaro Chrome, citrusovo-aromatický pánsky parfém, v ktorom okúzľujú vonné tóny rozmarínu, ananásu, neroli, bergamotu a citróna, s jazmínom a koriandrom v tele a pižmom a kardamónom v základe.
Mnoho nesmierne úspešných vôní Azzaro sa zrodilo z inšpirácie stredomorským štýlom života a jeho autentickými hodnotami – radosťou zo života, pohostinnosťou a družnosťou. Azzaro, značka zrodená z umenia žiť, stelesňuje moderný luxusný životný štýl, ktorý má „šmrnc“ a štýl a je prežiarený slnkom. Pánske vône sú predchnuté asertivitou, tie dámske zase úplnou oslnivosťou. Pre Azzaro je parfém prvkom zvádzania. Každá nová vôňa je výsledkom hľadania nových emócií a jej zrod sprevádza vášeň k inováciám, priam posadnutosť kvalitou a pátranie po tých najušľachtilejších prísadách.
Značka Azzaro spolupracuje s tými najlepšími návrhármi vôní. Medzi ich početné rady patria napríklad Maurice Maurin, Michel Almairac, Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Christine Nagel a, samozrejme, aj samotný Loris Azzaro. Po jeho smrti v roku 2003 sa do čela značky postavila najprv francúzska návrhárka Vanessa Seward a neskôr Arnaud Maillard a Alvaro Castejon. Ani za ich vedenia nestratila značka Azzaro nič zo svojej závratnej úrovne kvality a osobitého štýlu.
Vône Azzaro stelesňujú moderný luxusný životný štýl spojený s umením užívať si život.  

Recenzie Azzaro Chrome Sport