Prejsť na hlavný obsah

Tutoriál: Luxusný make-up k vianočnému stromčeku. So zlatom!

8. 12. 2023

Iva Davies

Čítanie na 2 minúty

Asi nie je dôležité vyzerať na Štedrý deň skvele už od rána, ale keď už máte za sebou celodennú prípravnú šichtu, minimálne výrazný rúž vám zlepší nielen náladu. A čo potom zlaté očné tiene!

Pri vianočnom stromčeku asi úplne netúžite po extravagancii, takže klasické líčenie so zlatými tieňmi a červenými perami je správna voľba. Sluší každému a navyše vyzerá luxusne. Takže ako na to?

  1. Zjednoťte pleť make-upom, nedostatky zakryte korektoromzapudrujte. Korektorom a púdrom si zjednoťte aj viečka.
  2. Bronzér Estée Lauder Bronze Goddess naneste na líca, hranu čela a bradu. Pleť sa rozžiari a bronzér jej dodá opálený nádych.
  3. Lícenkou Lancôme Blush Subtil si zvýraznite jabĺčka líc.
  4. Tieňom Haux z paletky MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette 6 shades v odtieni Embedded In Burgundy si vytieňujte horné viečka a naneste ho aj pod spodné mihalnice.
  5. Tieňom Mega-Mocha z tej istej paletky si stmavte vonkajší kútik oka a zľahka roztieňujte. Vnútorný kútik rozžiarte tieňom Giga-Glitz.
  6. Prstom naneste do stredu horného viečka zlatý tieň Yves Saint Laurent Sequin Crush. Pohľad sa vám krásne rozžiari. Potom ho tenkým štetcom namaľujte aj do vnútorného kútika spodnej línie mihalníc. 
  7. Horné mihalnice obrysujte linkou Clinique High Impact™ Easy Liquid Eyeliner. Zvýrazníte tak celý pohľad. Ak chcete naozaj výrazný pohľad, linku môžete predĺžiť.
  8. Na mihalnice naneste niekoľko vrstiev maskary Clinique High Impact™ Mascara. Dodá im výrazný objem a nádherne ich predĺži.
  9. Rúžom Lancôme L’Absolu Rouge Cream v odtieni Rouge Badaboum dokonale vykreslite pery. Ak nie ste zase takí zruční, rúž naneste do stredu pier a rozpracujte štetčekom na pery pre dokonale ostrú hranu.
  10. Celý mejkap zafixujte sprejom Urban Decay All Nighter. Vydrží potom úplne všetko. Pod stromčekom aj kdekoľvek inde.

Na vianočné líčenie so zlatými tieňmi potrebujete

Červené pery vždy zlepšia deň, tak ich určite na ten Štedrý vyskúšajte. Ale najprv si pozrite naše video, pretože s jeho pomocou vyčarujete aj dokonale zlaté oči.