Prejsť na hlavný obsah

Tutoriál: Sexy vlny na Valentína? Jedine parnou žehličkou!

6. 2. 2024

Iva Davies

Čítanie na 2 minúty

Chcete mať aspoň na Valentína sexy vlny, ale vaše superpevné vlasy hovoria jasné „nie“? To ste asi ešte nevyskúšali parnú žehličku. Tá totiž vytvorí skvelé kučery aj tým, ktorých vlasy sú väčšinou skôr ako „klince“ alebo sú extra jemné a žiadne vlny na nich nevydržia.

Parná žehlička L’Oréal Professionnel Steampod 4.0 hydratuje a pri natáčaní alebo žehlení sa vlasy neničia. Zároveň nahrieva nielen žehliace pláty, ale aj plochy na vonkajšej strane žehličky, takže sa vlasy naozaj dobre prehrejú a vlny potom skvele držia. Ako na ne?

Ako na sexy vlny:

  1. Do parnej žehličky L’Oréal Professionnel Steampod 4.0 nalejte vodu a zapnite ju.
  2. Na suché vlasy nastriekajte hydratačný sprej Kérastase Nutritive Soin. Okrem veľmi potrebnej hydratácie poskytne aj termoochranu až do 230 °C.
  3. Rozdeľte si vlasy na časti a parnou žehličkou L’Oréal Professionnel Steampod 4.0 ich začnite vlniť. Pri tvári vždy točte smerom od nej a ďalej pokračujte na striedačku.
  4. Až budete mať navlnené všetky vlasy, prelakujte ich lakom Shu Uemura Styling kumo hold a prehrabnite prstami.
  5. Pre lepšiu fixáciu a vytvarovanie vĺn vytlačte do dlaní trochu tvarovacieho krému Shu Uemura Styling umou hold rozpracujte a vtlačte do vlasov.
  6. Aby ste zabránili zbytočnému krepovateniu vlasov, do končekov a stredných dĺžok aplikujte hydratačný regeneračný olej Kérastase Elixir Ultime L’Huile Rose.

Na sexy valentínske vlny potrebujete

Vlny vytvorené žehličkou vyzerajú sviežo a moderne. A v našom videu nájdete aj podrobný návod, ako si ich vytvoriť. Nielen na Valentína!