BelláPierre Glowing Complexion Essentials Kit

kozmetická sada I.

BelláPierre Glowing Complexion Essentials Kit kozmetická sada I.
BelláPierre Glowing Complexion Essentials Kit kozmetická sada I.
kozmetická sada I.

Kód: BEP1218 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: podkladová báze pod make-up 5 g + minerální sypký pudr Ivory SPF 15 4 g + bronzer 2 g + minerální rozjasňovač 2 g + štětec na minerální sypký pudr

BelláPierre Glowing Complexion Essentials Kit
kozmetická sada I.

Vlastnosti

Typ sady
kozmetická sada

O značke BelláPierre

BelláPierre je minerálna dekoratívna kozmetika novej generácie, ktorá vám ponúkne viac než len obyčajný make-up! Táto exkluzívna americká značka je jednou z najrýchlejšie rozvíjajúcich sa firiem na trhu s minerálnym make-upom! Produkty BelláPierre sú vyrábané zo 100% čistej sľudy, bez akéhokoľvek prídavku aditív alebo škodlivých látok. Značka BelláPierre vám umožní byť krásna v súlade s prírodou.
Minerálna dekoratívna kozmetika BelláPierre nevytvára na pleti na rozdiel od bežných make-upov silnú neprirodzenú vrstvu a zároveň má skvelé krycie schopnosti. Ďalej umožňuje pokožke voľne dýchať a vytvára dojem prirodzene krásnej pleti. Dekoratívna kozmetika BelláPierre sa ľahko aplikuje, je nekomedogénna a nerozmazáva sa. Produkty obsahujú minerály, vitamíny a stopové prvky, ktoré sú nevyhnutnou podmienkou pre zdravú pleť. Minerálna kozmetika BelláPierre je hypoalergénna a teda vhodná aj pre osoby s veľmi citlivou pleťou.