BH Cosmetics Dot

sada štetcov

BH Cosmetics Dot sada štetcov
BH Cosmetics Dot sada štetcov
11 ks

Kód: BHC2138 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: vejárový štetec + štetec na púder + skosený štetec na lícenku + štetec na make-up + zašpicatený štetec na rozmazávanie očných tieňov + štetec na očné tiene + skosený štetec na očné tiene + malý štetec na rozmazávanie + plochý štetec na očné linky + štetec na pery + štetec na očné linky

BH Cosmetics Dot
11 ks

O značke BH Cosmetics

BHcosmetics – to sú luxusné pestrofarebné paletky, ktoré si za veľmi krátku chvíľu získali priazeň žien po celom svete! Farebné odtiene paletiek BHcosmetics sa vyznačujú mimoriadne kvalitnou pigmentáciou, skvelou priľnavosťou k pleti a dlhodobou výdržou bez rozmazania. S dekoratívnou kozmetikou BHcosmetics tak môžete dosiahnuť skutočne profesionálneho nalíčenia!

Dekoratívne paletky BHcosmetics sú veľmi luxusné a majú praktické zrkadielko pre jednoduché líčenie. Z pestrých odtieňov všetkých možných farieb si môžete pohodlne každý deň vybrať ten správny odtieň pre vaše nalíčenie. Hravo tak vykúzlite extravagantný i prirodzený štýl.

Okrem jedinečných paletiek ponúka značka BHcosmetics tiež rúže, maskary, púdre a ďalšiu skvelú dekoratívnu kozmetiku! Luxusnú značku BHcosmetics používajú na líčenie tiež profesionálni vizážisti. Doprajte si skutočnú kvalitu a dokonalé nalíčenie s jedinečnými paletkami BHcosmetics!