Bioderma Sensibiodarčeková sada II. pre ženy

Bioderma Sensibio darčeková sada II. pre ženy
Bioderma Sensibio darčeková sada II. pre ženy

Kód: BIR03501 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Sensibio Eye očný gél pre citlivú pleť 15 ml + Sensibio Light hydratačný a ukľudňujúci krém pre citlivú pleť 40 ml + Sensibio H2O micelárna voda pre citlivú pleť 250 ml + kozmetická taštička

Popis produktu Bioderma Sensibio
Vlastnosti

Všetko pre krásne vyzerajúcu pleť v jednom balení. Kozmetická sada Bioderma Sensibio Sensibio urobí radosť vám alebo ako darček poteší vašich blízkych.

Vlastnosti:

  • mix kozmetických produktov na každodenné použitie
  • produkty pre hĺbkovú a výživu a hydratáciu
  • pre dôkladné vyčistenie pleti
  • vhodný aj pre citlivú pleť
  • krásne zabalené/darčekové balenie

Zloženie:

  • súčasťou je kozmetická taštička

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá
Účinok
hydratácia, upokojenie, čistenie, proti začervenaniu
Typ sady
darčeková sada
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Kedy používať
na deň

O značke Bioderma

Dermatokozmetika Bioderma si zakladá na znalosti kože a jej biologických mechanizmov. Tento vedecký prístup zaručuje také zloženie produktov, ktoré je presne cielené na rôzny typ alebo problém pleti. Kozmetika Bioderma neobsahuje dermatologicky nevyhovujúce ingrediencie ako parabény, ftaláty alebo formaldehydy. Zloženie všetkých produktov sa skladá iba z čistých aktívnych ingrediencií, ktoré sa nachádzajú v samotnej koži, a preto značka Bioderma zaručuje perfektnú znášanlivosť svojich prípravkov. Všetky produkty starostlivosti o pleť a pokožku prešli klinickými štúdiami a vznikli pod dohľadom expertov z odborov dermatológie, alergiológie a toxikológie.

Od svojho vzniku v roku 1970 má značka na konte niekoľko patentov. Napríklad micelárna voda Bioderma Sensibio je vôbec prvou vzniknutou čistiacou vodou v histórii a tiež sa dodnes radí medzi najobľúbenejšie. Produktový rad Bioderma Sébium zas obsahuje patentovaný Fluidactiv komplex, ktorý efektívne bojuje proti všetkým prejavom mastnej a problematickej pleti.

V portfóliu značky nájdete premyslenú starostlivosť o pokožku celého tela. A čo je dôležité – Bioderma neposkytuje iba dočasnú úľavu, ale rieši vždy priamo príčinu problému. Zaistite dokonalú starostlivosť svojej pleti a pokožke aj vy!

Recenzie Bioderma Sensibio