Bione Cosmetics Deo Krystalminerálny dezodorant

Bione Cosmetics Deo Krystal minerálny dezodorant
Bione Cosmetics Deo Krystal minerálny dezodorant
120 g
4,90

Kód: BCO00925 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra štvrtok 26. 11. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 26. 11. 2020

Popis produktu Bione Cosmetics Deo Krystal
Vlastnosti

Antiperspirant Bione Cosmetics Deo Krystal optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach. Dodá vám každý deň pocit sviežosti a čistoty.

Vlastnosti:

  • dodáva dlhodobý pocit komfortu a čistoty
  • chráni pred nepríjemným zápachom
  • nezanecháva škvrny na oblečení
  • účinne chráni proti poteniu

Zloženie:

  • bez parfumácie

Použitie:
Aplikáciu môžete opakovať kedykoľvek počas dňa. Vhodný na každodenné použitie.

Vlastnosti

Druh balenia
ostatné
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Bione Cosmetics

p>Značka Bione Cosmetics patrí do portfólia českej spoločnosti Drogerex, ktorá sa venuje výrobe, predaju a distribúcii kozmetiky a drogistického tovaru. Bione Cosmetics sa riadi heslom „v jednoduchosti spočíva sila“. V zložení jej šampónov, krémov, sprchovacích gélov, telových mliek a ostatných výrobkov tak nenájdete žiadne zbytočné ingrediencie. Dôraz sa kladie na funkčnosť, nie kvantitu.
Samostatnú zmienku si zaslúžia produkty označené ako „BIO“, ktoré neobsahujú silikóny, parabény, alkylfenoly, ropné deriváty ani iné potenciálne škodlivé látky. Vďaka tomu ich môžu používať aj ľudia trpiaci rôznymi dermatologickými ťažkosťami.
Prípravky Bione Cosmetics sú vyvíjané na základe najnovších vedeckých poznatkov a pred uvedením na trh prechádzajú prísnym testovaním (nie však na zvieratách). Prírodná kozmetika Bione Cosmetics je účinná, bezpečná a v neposlednom rade ekologicky šetrná. Jej zaobstaranie navyše rozhodne nezruinuje váš finančný rozpočet.
Značka Bione Cosmetics iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú prispieť k ochrane životného prostredia a zháňajú kvalitu za rozumnú cenu.  

Recenzie Bione Cosmetics Deo Krystal