Bourjois Eye Catching

riasenka pre objem

3×
Bourjois Eye Catching riasenka pre objem
Bourjois Eye Catching riasenka pre objem
odtieň 01 Deli-Cat Black 6 ml
8,20

Kód: BOU01678 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 17. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra pondelok 17. 6. 2019
Bourjois Eye Catching
odtieň 01 Deli-Cat Black 6 ml | 8,20

Popis produktu Bourjois Eye Catching

Maskara pre objem Bourjois Eye Catching má špeciálne zakrivenú kefku, ktorý riasy od korienkov nadvihne a v okamihu vám tak vykúzli zvodný mačací pohľad.

Vlastnosti:

  • zhusťuje riasy a dodáva im extra objem
  • zachycuje každú riasu a farbí na intenzívnu čerň
  • zabraňuje zlepovaniu rias a tvorbe hrčiek
  • riasy zostávajú nadvihnuté po celý deň

Zloženie:

  • hodvábne proteíny – ponechávajú riasy hodvábne mäkké

Ako aplikovať:
Priložte kefku ku korienkom rias a vyčešte ich smerom hore. Maskaru aplikujte na horné aj spodné riasy.

Vlastnosti

Farba
čierna
Typ riasenky
pre objem
Vodoodolné
nie

O značke Bourjois

Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.