Bourjois Liner Feutredlhotrvajúci očné linky vo fixe

1×
Bourjois Liner Feutre dlhotrvajúci očné linky vo fixe
Bourjois Liner Feutre dlhotrvajúci očné linky vo fixe
odtieň 011 Noir 0,8 ml
5,90

Kód: BOU0832 | Na sklade
1
Večerné doručenie
utorok 14. 4. 2020

Popis produktu Bourjois Liner Feutre
Vlastnosti

Dlhotrvajúce očné linky vo fixe Bourjois Liner Feutre podčiarknu celé vaše líčenie, vytvoria na očiach dramatický efekt a zvýraznia hĺbku pohľadu.

Vlastnosti:

  • zvýrazňuje tvar očí a vytvára zmyselný vzhľad
  • umožňuje nakresliť sýto čiernu linku v jedinom ťahu
  • zaisťuje dlhotrvajúcu výdrž až 24 hodín
  • precízny plstený hrot hladko kĺže po očnom viečku
  • fix je ideálny pre rýchlu aplikáciu

Ako aplikovať:
Linku na horné viečko najprv predkreslite od vnútorného kútika k vonkajšiemu a potom obrys súvislým ťahom obtiahnite.

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Konzistencia
fix
Efekt
dlhotrvajúci

O značke Bourjois

Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.  

Recenzie Bourjois Liner Feutre